Červenání > Zjistil jsem, že bere drogy

Zjistil jsem, že bere drogy

09:27
Adam
(neregistrovaný)

Včera jsem zjistil, že moje přítelkyně občas bere drogy. Řekla mi to ona sama, prý jen na různých akcích (kokain a extázi). Já jsem proti drogám dost vysazenej, mám z nich strach a hnusí se mi a tahle informace mě docela rozhodila. Myslíte, že to zbytečně řeším?

17:16
Mirabela
(neregistrovaný)

Já bych tohle tolerovat nedokázala. Drogy absolutně nesnáším. Kdyby mi tohle řekl můj přítel, musela bych sáhnout po ultimátu: buď já nebo drogy.. a nevím, jestli bych mu vůbec ještě věřila

21:50
Dusan
(neregistrovaný)

Já jsem poměrně tolerantní člověk ale drogy? To ne, drogy a nevěra, to jsou dvě věci, který bych nezkousl.

14:32
Derex
(neregistrovaný)

Bál bych se hlavně toho, kde až to může zkončit. Jasně, teď je to jenom na akcích jednou za čas, ale aby jí to nezachutnalo a nepropadla tomu

13:52
Linda
(neregistrovaný)

Zkoušel jsi ji poprosit, aby toho nechala?

17:01
Adam
(neregistrovaný)

Linda:

Takhle přímo ne, bavili jsme se o tom, podle ní s drogama žádnej problém nemá, vezme si je jen občas a to proto, aby si akci pořádně užila. Prý si jen užívá, dokud je mladá. :/

22:30
Damien
(neregistrovaný)

Neřeš to, je to jen extáze, děláš, jak kdyby si píchala heroin. Jestli si párkrát lupne extázi, tak se ještě žádná katastrofa neděje.

13:21
Karabis
(neregistrovaný)

A viděl jsi ji někdy sjetou?

21:01
Adam
(neregistrovaný)

Karabis:

Ne, vůbec jsem o tom nevěděl, nikdy jsem to na ní nepoznal. Jak jsem už psal, dává si to jen, když jde večer někam ven a to většinou přichází až pozdě v noci, kdy já už spím. Že mi o tom vůbec říkala..

09:16
Karabis
(neregistrovaný)

Takže ona si to dává jen když je bez tebe... a s jakýma lidma je? Spíš bych se bál, aby ti nebyla nevěrná, když je sjetá. Extáze je droga lásky a dost podporuje fyzickou aktivitu. Být tebou popřemýšlím, jestli s takovou holkou chci vůbec být.

16:52
Adam
(neregistrovaný)

Né, to si nemyslím, že by mě někde podváděla. Věřím ji. I když trochu mě štve, že ty drogy bere se svým bývalým, který jí je dává.

09:10
Kleopatra
(neregistrovaný)

Ona chodívá ven se svým bývalým a ne s tebou a ještě tam spolu berou extázi?? Člověče, ty budeš asi hodně tolerantní, abys na to nedoplatil. Já bych si tou věrností tak jistá nebyla.

19:15
Baster
(neregistrovaný)

Vůbec tady ty příspěvky neber vážně. Extáze je dnes úplně běžná a ne každý, kdo ji bere nezřízeně souloží se vším kolem. Na tanečních akcích je to naprosto běžná záležitost, podpoří vnímání hudby a dodá dostatek sil a energie k tancování.

10:07
Adam
(neregistrovaný)

Baster:

Tak nějak mi to popisuje i moje přítelkyně

14:47
Ariel
(neregistrovaný)

No já nevím, ale takhle to začíná vždycky, že si dá jen občas na nějaký akci. Já takových pár znám a nedopadli úplně v pohodě. Být tebou, jsem ve střehu

00:28
Martínek
(neregistrovaný)
Adam (neregistrovaný) | 19.10.2013 10:07

Baster:

Tak nějak mi to popisuje i moje přítelkyně

Jsi blb. Měl bys na ní kašlat. A ukazuješ, že nejsi chlap.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace