Červenání > Zase podvádím

Zase podvádím

21:36
Karola
(neregistrovaný)

Jsem asi závislá na podvádění nebo já nevím. Mám dva roky přítele, ale občas mě to začne všechno nějak nudit. V ten moment zavolám kamarádovi, někam spolu zajdem .. no a vždycky to skončí stejně, tedy sexem. Pak toho vždy hrozně lituju a říkám si, že už nikdy, ale uplyne několik měsíců a jsem zas tam kde předtím. Podobně jsem to zažívala i s minulým přítelem, taky jsem ho podváděla. Nevím, co to se mnou je.

09:20
Ula
(neregistrovaný)

Řežeš si pod sebou větev, pokud takhle budeš pokračovat, tak na to doplatíš hlavně sama. Jednou skončíš úplně bez chlapa a pak budeš litovat, že jsi byla vždycky taková mrcha.

19:07
Karola
(neregistrovaný)

Já myslím, že se vždycky někdo najde, jen pak trošku snížím svoje nároky

09:25
Lada
(neregistrovaný)

Co od nás chceš slyše, je to prostě hnus, co děláš, no

14:07
Lubor
(neregistrovaný)

Jsi prostě běhna, no, s tím nic nenaděláme

18:45
Karola
(neregistrovaný)

Tak já nevím, já se tu snažím svěřit se svým problémem, sypu si popel na hlavu a dostane se mi tu jen urážek. Lidi, chci slyšet radu, tohle si řeknu i sama

10:16
Triniti
(neregistrovaný)

A cos čekala?? že ti napíšem, jak jsi drsná, že umíš podvádět každýho svýho chlapa a ještě se tím tady chlubit?? Jsi prostě ubohá, no. Ale jestli chceš slyšet něco jinýho, tak se běž vyzpovídat do kostela, po milionu otčenášů ti bude jistě odpuštěno

18:41
Rajce
(neregistrovaný)

Proč si ty milence hledáš, když tě to pak několik měsíců žere. A vy ostatní, no tak, přestaňte moralizovat, tak holce jeden nestačí, no, asi nenarazila na nikoho pořádnýho

09:12
Roko
(neregistrovaný)

Karola: To, že sem napíšeš nějakej svůj problém neznamená, že se tu s tebou bude jednat jak v bavlnce, aspoň můžeš vidět upřímný reakce na tvoje počínání :-)

19:35
Wendy
(neregistrovaný)

Karola: teď vážně, píšeš, že toho pak lituješ. Znamená to, že tě mrzí, že si svýho přítele podvedla, nechápu teda, jak mu tak můžeš ubližovat opakovaně

09:47
Olie
(neregistrovaný)

Co si budem povídat, taky jsem byla nevěrná a myslím, že takových je nás mnohem víc (aby to nakonec nebyli i ti moralisti tady ), ale po tom, co na to můj přítel přišel a viděla jsem, jak se na mě zklamaně dívá a jak ho to zdrtilo, jsem si řekla, že už nikdy víc, už nikdy bych mu nechtěla takhle ublížit a taky jsem to dodržela. Od té doby už se to neopakovalo, a nebylo to proto, že by nebyly příležitosti, prostě bych mu to už znovu nemohla udělat. Myslím, že kdyby ti na to tvůj přítel přišel, došlo by ti, že se to občas může provalit a můžeš přijít o člověka, kterej tě má moc rád a to by tě vyléčilo

15:45
Ben
(neregistrovaný)

Karola:

Vzhledem k tomu, že podvádíš už svého druhého přítele (btw. měla jsi nějakého přítele, kterého jsi nepodváděla?) a vždy toho potom lituješ, ale stačí pár měsíců a je to tu zas, nenapadlo tě navštívit psychologa? Možná je problém v něčem úplně jiným, než v těch chlapech, třeba něco v tobě, možná výchova nebo tak, nevím...

13:20
Majda
(neregistrovaný)

Měla bys toho nechat, zkus si příště představit, jak by mu bylo, kdyby o tom věděl, nebo si vzpomeň, jak zle se pak několik měsíců cítíš

18:57
Karola
(neregistrovaný)

Ben: popravě, jít k psychologovi mě teda nenapadlo, ale možná na tom něco je, co se týká otázky věrnosti u jiných partnerů, je fakt, že jsem zatím měla jen dvě vážnější známosti a oba jsem je podváděla. Měla jsem i nějaké další vztahy, tam jsem byla věrná, ale to bylo asi tím, že to trvalo jen pár měsíců. No, díky za zajímavý podnět k zamyšlení

22:16
Tod
(neregistrovaný)

Nenapadlo tě se s ním rozejít, být sama a užívat si dosyta sexu s kýmkoliv? Nebo to pro tebe není taková zábava, když tím nikoho nepodvádíš??

23:09
K.....N
(neregistrovaný)

Mám stejný problém, neumím jsi život představit bez mého partnera, ale sex s jeho kamarádem taky ne. Při mém příteli nedokážu dostat orgasmus i když jsem uvolněná a začla jsem i cvičit (kdo cvičí má lepší sex) ..ale je to pořád stejná nuda, zato s jeho kamarádem to je jiné..Nemiluji ho ale sex snim potřebuji. Jediná rada je to tajit a udržovat.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace