Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Zamrzají ženám smrdítka?

Zamrzají ženám smrdítka?

18:56
Alex
(neregistrovaný)

Když projíždím autem kolem nějaké zastávky MHD, stojí tam často krásné holky a choulí se zimou. V té souvislosti mě napadá, jestli jim zamrzají genitálie. Ty jejich smrdítka jsou pořád slizká a mokrá, takže by se na nich měla tvořit vrstva ledu. Ale možná je ten sliz odolnější díky obsahu soli a těch hlenovitých složek. Zajímá mě proto, jestli holkám zamrzají nebo ne. Dík za odpověď ;-)

20:12
Sopheri
(neregistrovaný)

Občas. Zamrzlý smrdítko smrdí míň ale když roztaje tak smrdí ještě hůř než normálně. Zákon rovnováhy.

12:18
Jana
(neregistrovaný)
Alex (neregistrovaný) | 04.01.2016 18:56

Když projíždím autem kolem nějaké zastávky MHD, stojí tam často krásné holky a choulí se zimou. V té souvislosti mě napadá, jestli jim zamrzají genitálie. Ty jejich smrdítka jsou pořád slizká a mokrá, takže by se na nich měla tvořit vrstva ledu. Ale možná je ten sliz odolnější díky obsahu soli a těch hlenovitých složek. Zajímá mě proto, jestli holkám zamrzají nebo ne. Dík za odpověď ;-)

No ty jsi pica tuplovana
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace