Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Zamiloval jsem se do starší kolegyně

Zamiloval jsem se do starší kolegyně

11:52
petr123
(neregistrovaný)

Zdravím, ocitl jsem se v těžké situaci. Zamiloval jsem se do kolegyně. City jsou opětované, problém je v něčem jiném. Je jí o 21 víc než mě a je vdaná. Její manželství příliš nefunguje, stejně ale nevěřím, že by se chtěla rozvést. Myslím, že takhle ji to vyhovuje - vedle nefungujícího manželství ještě jeden vztah, který ji naplňuje.

Nevím, co mám dělat, mám ji rád, ale být stále druhý se mi taky moc nechce.

15:57
lovelyJ
(neregistrovaný)

Zkus si s ní promluvit. Musíte si říct, co vlastně od vztahu očekáváte. Taky nevíme, jestli v manželství tvé milenky figurují také nějaké děti, jaký je její muž apod. Bohužel, také si myslím, že k rozvodu v tomto případě nejspíš nedojde, i když člověk nikdy neví.

09:00
aleš
(neregistrovaný)

Já být tebou, tak se na to vykašlu a najdu si mladší. Ne, že bych měl něco proti staším ženským, spíš jde o jiný věci. Z dlouhodobýho hlediska to podle mě moc fungovat nemůže. Copak ty nechceš mít jednou děti, normální rodinu? S o tolik starší přítelkyní se ti toto asi nesplní. A to neberu v potaz to, že vždy od tebe odchází zpět ke svému manželovi, to bych nestrpěl.

17:36
Danny
(neregistrovaný)

Pokud ti nestačí jen sex, tak od toho ruce pryč, nikam to nevejde stejně zůstane s manželem.

12:06
petr123
(neregistrovaný)

Asi máte pravdu, asi se na to vykašlu, je to ale těžký, no

20:42
nick
(neregistrovaný)

Já bych to tak rychle nezavrhoval. Jsou případy, kdy i takový vztah nakonec může fungovat. Tak pro ukázku - můj bývalý spolužák si asi v 19 našel partnerku, která byla tak o 30 let starší, vdaná a měla 18 letou dceru (která chodila s jiným spolužákem, všichni jsme byli z jedné třídy). Nikdo jsme tomu vztahu moc nevěřili, ale bude to již téměř 10 let a jsou spolu doteď, takže proč ne?

Každý vztah je jedinečný a záleží jen na těch dvou, jak se k tomu postaví, takže já bych skutečně vsadil spíš na promluvu s danou osobou než na názory lidí zde v diskuzi, kteří vůbec neví o co jde.

12:27
Alica
(neregistrovaný)

nick:

souhlasím a musím také uvést podobný příklad ze svého okolí. Kamarád si začal s o 15 let starší ženou (s malým dítětem), nejdřív to bylo jen o sexu, ale nyní již spolu nějakou dobu žijí a dokonce spolu čekají dítě.

17:02
LovelyJ
(neregistrovaný)

Nj, jde prostě o to, jak to vidí ona. Musíš si s ní promluvit a hlavně jí sdělit svůj postoj.

13:41
Petr123
(neregistrovaný)

Děti má dvě, myslím že právě děti jsou tím důvodem, proč se svým mužem stále je, přestože se k ní nechová zrovna nejlíp.

18:01
Janina
(neregistrovaný)

Být tebou, tak z toho vycouvám a nechám to vyloženě na ní. Ona si musí uvědomit, jestli kvůli dětem chce žít v manželství, ve kterém není šťastná nebo je pro ni přednější spokojený vztah (což má v důsledku pozitivní dopad i na děti)

10:06
Igy
(neregistrovaný)

Tady se zas řeší moudra. Najdi si takovou, se kterou to nebude tak komplikovaný a máš klid

13:52
Petr123
(neregistrovaný)

Všem díky za rady, zítra si s ní zkusím promluvit, asi to vážně nechám být... jen je to těžký, mám ji vážně rád.

19:21
Janina
(neregistrovaný)

Tohle bys měl říct především jí, ne to psát tady na df

09:55
nick
(neregistrovaný)

Tak pak napiš, jak se to vyvrbilo

13:50
LovelyJ
(neregistrovaný)

to Petr123:

a kolik ti je vůbec let? Co lidi ve tvým okolí, jak se na tento tvůj vztah tváří třeba rodiče nebo kamarádi?

17:36
Jája
(neregistrovaný)

To záleží, co ty od toho vztahu čekáš. Chceš s ní strávit celý život? Chceš s ní mít děti?

Další řešení je, že všechno necháš tak jak to je a budeš si jen užívat. Prostě nebudeš řešit budoucnost a za pár měsíců uvidíš, jestli ta láska ještě stále trvá, možná už tě nebude tolik bolet to ukončit. Ty jsi asi ještě mladý, nemusíš spěchat do nějakého vážného vztahu.

17:42
Inka
(neregistrovaný)

Musím napsat, že jsem v podobné situaci ale na druhé straně. Mám kolegu sice jen o 14 let mladšího, ale ta láska tam je - z mé strany tedy určitě. Nikdy ale neopustím manžela a děti a On to ví. Navíc máme s manželem hezký vztah - kde je psáno, že žena může milovat jen jednoho muže? Dokud bude ten vztah s kolegou trvat, bude to super, až to ale bude chtít "rozetnout" nechám ho jít. Sice mi pukne srdce, ale tohle mám v hlavě srovnané. Ta Tvoje to ale může mít úplně jinak, možná svého manžela nemiluje, když píšeš, že se k ní špatně chová, možná ho jednou opustí...

15:03
Veverka
(neregistrovaný)

Zalezi jen a jen na vas,kazdopadne pokud ti nevyhovuje jen obcasny sex ,chce si to sednout a otevrene vylozit vsechny karty a prodebatovat jak dal ,pokud by se rozvedla a jste zamilovani ,proc to nezkusit .

Mam super fungujici vztah ,poznala jsem sveho nyn.muze kdyz prisel z vojny ,jsem o 16 let starsi ,nyni zijeme spolu v USA ,jsme spolu 17 let a nemenili by jsme myslim ani jeden

Preji hodne stesti

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.