Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > vztah z rozumu

vztah z rozumu

18:47
Kattka
(neregistrovaný)

Rozešla jsem se s přítelem a častou společnost mi děla můj dávno bývalý, se kterým jsme přátelé. Cítím z něho, že mě stále miluje, já jen však beru jen jako kamaráda. Na druhou stranu si říkám, že možná bude lepší být s ním, než sama. Vím, že by na mě byl hodný a nosil by mě na rukou.. jen tam z mé strany chybí láska. Co si o tom myslíte?

09:50
Parrotka
(neregistrovaný)

Já bych nemohla žít ve vztahu bez lásky... myslím, že by to stejně nefungovalo

12:21
windy
(neregistrovaný)

No, já bych si teda taky neuměla dost dobře představit vztah bez lásky, ale někde jsem slyšela, že tyhle vztahy jsou nejstabilnější a hrozí u nich rozchod mnohem míň, než u vášnivých vztahů. Lidi, kteří to berou čistě pragmaticky, mají uspořádané své priority, nežárlí tolik, dokáží si víc vyjít vstříc a respektovat se.. otázka, jestli to dokážeš, no.

18:00
Luk
(neregistrovaný)

dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. Stejně ti tu nikdo neporadí, běž do toho a uvidíš, jestli to vyjde

22:45
Kattka
(neregistrovaný)

taky jsem o vztazích z rozumu slyšela, že jsou poměrně dlouhodobé.

Luk:

bojím se, že když to zkusím a nevyjde, přijdu o něho jako o kamaráda :-(

10:27

no, dřív to bylo celkem běžný a ti lidi spolu zůstali celý život. Ono nejde jen o tu lásku, nějaká forma lásky se dostaví i u vztahu z rozumu, pokud si jako lidi rozumíte a jako chlap se ti vyloženě nehnusí. I když to nezní moc romanticky, no.. já sama nevím, jestli bych na to měla

13:42
saška
(neregistrovaný)

nikola:

no právě, tak třeba moje babička je toho jasným příkladem. Když jsem se jí ptala, jestli dědu, se kterým byla celý život, milovala, řekla, že tehdy se to tak neřešilo, byl na ni hodný, pracovitý a tak mu to vracela pozorností a péčí. Tenkrát bylo důležitý, aby člověk nebyl sám. Nikdy jsem je neviděla se pohádat, vždy se k sobě chovali strašně pěkně a dost mě překvapilo, že mi neřekla, že to už od začátku byla láska jako trám.

17:26
Hela
(neregistrovaný)

Je to tak, v mládí tohle lidi řeší, je to láska, není? Když je člověk starší zjistí, že jediné co potřebuje, mít někoho, kdo ho má rád, kdo si ho váží a koho si váží on, dělají si společnost, můžou se na sebe spolehnout.. láska není nikde celý život

09:07
candy
(neregistrovaný)

nj, ale není škoda prožít život bez lásky? A co když pak přijde někdo, do koho se skutečně zamilujete, to toho z rozumu jen tak odkopnete?

13:22

já dokud jsem mladá, bych v takovém vztahu být nemohla. Možná, až bych byla starší a zjistila, že pro mě prostě velká láska na světě není, své priority bych přehodnotila a teprve potom si našla člověka, se kterým mi je prostě jen dobře a rozumíme si

10:12
viki
(neregistrovaný)

já jsem s přítelem začala chodit a taky to nebyla moc velká láska, spíš mě tak nějak uhnal, ale dala jsem mu šanci a nakonec jsem zjistila, že to skvělý člověk a i ta láska se dostavila

17:20
amy
(neregistrovaný)

já mám zas opačnou zkušenost, s mým bývalým jsem taky byla tak nějak z rozumu a prostě to nešlo, měla a mám ho stála ráda, ale něco tam chybělo a já se necítila šťastná, taky jsem měla výčitky, že ho tak nějak tahám za nos. Tak jsem to ukončila, je to bezvadnej chlap, tak to pochopi, nic nevyčítal a zůstali jsme přáteli. Občas mě mrzí, že tam aspoň trocha té chemie nebyla :-)

10:41

jak sama vidíš, je to jak u koho, asi se budeš muset rozhodnout sama, zkus poslouchat své intuice, pokud máš pochyby, tak do toho nechoď.

16:51
Rubi
(neregistrovaný)

Možná to bude znít dost debilně, ale zkus si s ním něco nezávazného, ono ti taky hodně pomůže, jestli zjistíš, že jsi schopná s ním zažívat nějaké intimnosti. Já pokud bych se do toho měla nutit, tak je jasný, že to fungovat nebude

15:17
Kattka
(neregistrovaný)

no, nějaký intimnosti už za sebou máme a jde to on je pohledný chlap, já jen prostě necítím tu chemii. Taky mě napadlo, že je to možná i tím, že ještě nejsem úplně vyrovnaná s posledním rozchodem

01:10
Markétka
(neregistrovaný)

Nejsem vyrovnaná s posledním rozchodem. To jako fakt?

21:00
Trixa
(neregistrovaný)
Kattka (neregistrovaný) | 04.12.2013 18:47

Rozešla jsem se s přítelem a častou společnost mi děla můj dávno bývalý, se kterým jsme přátelé. Cítím z něho, že mě stále miluje, já jen však beru jen jako kamaráda. Na druhou stranu si říkám, že možná bude lepší být s ním, než sama. Vím, že by na mě byl hodný a nosil by mě na rukou.. jen tam z mé strany chybí láska. Co si o tom myslíte?

Jak říkají indové. Nejdříve svatba a láska se možná dostaví potom... :-)

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace