Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vztah s mladším mužem

Vztah s mladším mužem

18:02
Anka
(neregistrovaný)

Máte někdo zkušenost se vztahem s mladším mužem? Co je podle vás ještě v pohodě a kdy už je to na hraně? Jde mi o to, že jsem se seznámila s mužem, který je o 15 let mladší než já. Srdce mi říká ANO, rozum POZOR.

16:32

Žádné hranice neexistují. Vždy jde o to, jak to cítíte vy dva. Můj známý si ve svých 23 letech našel přítelkyni také o nějakých 15 let starší. Všichni jsme se na tento vztah dívali s pochybami. Jsou spolu již nějakých deset let a mají krásnou 7 letou holčičku...

12:47
Renda
(neregistrovaný)

Podle mě je předstva staší muž a mladší žena už jen přežitek. Je spousta párů, kde to tak není a fungují, stejně tak spousta párů, kde to tak je a nefungují

10:21
Bony
(neregistrovaný)

Já za sebe říkám, proč ne? sama mám mladšího přítele - sice "jen" o 10 let, ale musím říct, že lepší vztah jsem ještě nezažila. Je mi 35, ale vůbec se na svůj věk necítím a mnohem líp se cítím ve společnosti vrstevníků mého přítele, než mezi pětatřicátniky, kteří jsou zaslepeni svou kariérou, neustále se hlídají a na spontánost už dávno zapomněli.

17:20
Martin
(neregistrovaný)

Jestli se s ním cítíš dobře, tak to neřeš

12:11
Anka
(neregistrovaný)

Martin:

no ono ani tak nejde o mě, občas mám pochyby, ale vesměs si myslím to samé, co tu psaly holky, je nám spolu dobře, tak na co řešit věk. Zdá se mi, že mnohem víc váhá můj přítel.

20:37
Anka
(neregistrovaný)

Tak mě napadá otázka na muže - jak se na to díváte vy? Vadilo by vám mít o dost starší přítelkyni?

09:35

Anka:

No, to je těžký.. někdy ve 20 to chlapovi asi nevadí, otázka, jestli to bere jen jako zajímavou zkušenost, anebo se na to dívá do budoucna. Třeba takový 25letý kluk sice nemá nic proti své 40 leté partnerce, ale přemýšlí také nad tím, že jednou bude chtít děti, ale ne ve 25, ale třeba až za deset let a to už se svou partnerkou moc počítat nemůže

17:50
Marika
(neregistrovaný)

Anka:

taky si myslím, že jeho váhání možná pramení v tom, že si uvědomuje, že za čas bude chtít rodinu, ale ty už třeba nebudeš moct.. Mluvili jste o tom?

22:21
Anka
(neregistrovaný)

Marika:

mluvili, jasně, tvrdil, že děti nechce. já už dítě mám z předešlého manželství.

10:27

Anka:

To ti tvrdil na začátku vztahu nebo po nějaké době? Ono je to docela podstatný, aby tě dostal do postele je schopnej říct cokoliv :-D

16:36
Joana
(neregistrovaný)

Anka:

Můžu se zeptat, kolik je tobě a tvému příteli?

09:27
Anka
(neregistrovaný)

Mně je 38, jemu 23

16:50

Anka:

nemyslím to zle, ale radím ti, moc se na něho nevaž. Vážně je podle mě šance na to, že spolu zůstanete docela mizivá. Je to ještě kluk a ty dospělá ženská s dítětem. Pokud on nechce mít dítě v horizontu pár let, což předpokládám nechce, tak tě dřív či později opustí kvůli mladší.

12:51
Anka
(neregistrovaný)

Rostic:

taky si to uvědomuju, snažím se na něho neupnout, ale s ním je to těžký, myslím, že neví, co chci. Když jsme spolu, tak je to vždy chvilku super, pak je zas takový přešlý. Když jsem navrhla rozchod nebo pauzu, stejně to vydržel jen pár dní, ozval se, že už v tom má jasno a chce být se mnou.. a takhle je to prakticky pořád dokola

01:02
Digi
(neregistrovaný)

Jo, tak já v tom také plavu, ze začátku jsem to brala jako úlet po povedené akci, mě je 41, jemu 27, ale nedokážeme s tím přestat. Je to silnější než my. Pokud jde o mě, chtěla jsem to ukončit, že nechci přijít do řečí a tak, on mi tvrdí, ať se na všechny vykašlu a neřeším to ... Tak se natajno scházíme a prozatím to řešit nebudu, uvidím, co bude dál. Je mi s ním hrozně fajn

12:14
Monika
(neregistrovaný)

Taky se mi to stalo..mně je 38 a jemu 27...já mám dvě děti,přítele,se kterým tedy nežijeme...jsem do toho mladého zblázněná,ale přitom vím,že je to jen na chviličku...nevím,co dělat...zatím to neřeším

01:59
Manka
(neregistrovaný)

Mě je 44 a jemu 23, vyvíjelo se to jako malý románek na pár dní asi před dvěma roky, scházeli jsme se potají, stupňovalo se to, ale já se bála toho, že to přeroste ve víc, tak jsem to před rokem ukončila....shodou událostí se do mého života teď dostal zpět a jsem to já, kdo se zamiloval....on na mě nepřestal myslet celou tu dobu podle jeho slov....zase se bojím, ale je mezi námi chemie, jakou jsem neměla s jiným mužem nikdy....i kdyby to mělo trvat jen chvíli....užiju si to....je to moc krásný a i když mě to asi bude jednou pořádně bolet, pro tu slast na zemi, kterou mi poskytuje, se to dá vydržet :-)

21:06
Květuše ať
(neregistrovaný)

Ta hochu premyslim o smeru tveho uvažování

07:53
saimara
(neregistrovaný)
Anka (neregistrovaný) | 21.11.2013 12:11

Martin:

no ono ani tak nejde o mě, občas mám pochyby, ale vesměs si myslím to samé, co tu psaly holky, je nám spolu dobře, tak na co řešit věk. Zdá se mi, že mnohem víc váhá můj přítel.

U nás byl rozdíl 11 let a přítel říkal že mu to nevadí a po 20 letech jsem byla stará k.... a střídal jednu mladší za druhou.

Můžu s klidem napsat že jsem vzhledově lepší jak některá mladá

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace