Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vztah s bývalou

Vztah s bývalou

21:22
Tomas
(neregistrovaný)

myslíte, že může fungovat vztah, který se už jednou rozpadl a ukončil rozchodem? Rozešel jsem se s přítelkyní je to pár měsíců, ale pořád mi chybí a vážně přemýšlím, že bych ji zkusil získat zpět. Co myslíte?

12:30
caira
(neregistrovaný)

já si myslím, že to může fungovat, pokud jste vyřešili tu příčinu rozchodu, jinak se po chvilce problémy zase vrátí a dopadne to stejně.

19:26
wild
(neregistrovaný)

já mám se slepovanými vztahy několik zkušeností a všechny špatné, takže já bych radila, ne, radši začni budovat nový.

14:32

ono taky záleží, proč jste se vlastně rozešli?

12:46

tak moji známí se spolu taky rozešli, asi rok spolu nebyli, nakonec se dali znovu dohromady, vzali se a klape to.. někdy je potřeba si v klidu uvědomit, co vlastně chceme

15:46
reeba
(neregistrovaný)

mischka:

taky znám pár takových párů, občas je taková pauza zkrátka ku prospěchu

21:36
Tomas
(neregistrovaný)

No proč jsme se rozešli... v podstatě to nemělo ani pořádný důvod, prostě se mi zdálo, že už to není ono, možná stereotyp a tak..

09:02

to si myslím, že je přesně ten případ, kdy odluka pomůže uvědomit si, jestli toho druhého stále milujeme nebo ne. Pokud ti chybí, tak o ni zkus bojovat, otázka, jestli vůbec ještě bude chtít.

17:47
kika
(neregistrovaný)

já bych teda o člověka, který se se mnou rozešel už zájem neměla. Jednou mi zlomil srdce, to stačí

20:29
simon
(neregistrovaný)

jsem častý účastník návratů, jeden dokonce po 20 letech a bylo to krásné, bláznivé, ale nádherné řídit se srdcem, člověk často lituje toho, co neudělal, ale méně naopak

20:31
simon
(neregistrovaný)
Tomas (neregistrovaný) | 11.12.2013 21:22

myslíte, že může fungovat vztah, který se už jednou rozpadl a ukončil rozchodem? Rozešel jsem se s přítelkyní je to pár měsíců, ale pořád mi chybí a vážně přemýšlím, že bych ji zkusil získat zpět. Co myslíte?

nepřemýšlej, konej
10:06
reeba
(neregistrovaný)

já si myslím, že to musíš poznat hlavně ty sám, jestli o ni stojíš, tady ti nikdo v tomhle poradit nemůže. Existují případy, kdy to vyšlo, ale taky ty, kdy to stejně nedopadlo a nepříjemný rozchod se opakoval

18:26

a jste spolu nějak v kontaktu?

09:22
Tomas
(neregistrovaný)

jsme, snažíme se být přátelé, ale mám pocit, že pro mě je něco víc

15:52

tak to zkus a uvidíš

10:30
Tomas
(neregistrovaný)

tak jsem se rozhodl, že ji zkusím získat zpět, snad bude chtít, moc mi chybí

16:11

tak ať se to vydaří

20:57
elliss
(neregistrovaný)
Tomas (neregistrovaný) | 11.12.2013 21:22

Stalo se to stokrát, že to pak fungovalo, takže bych to zkusila. Každý vztah je jiný a lidé se mění.

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace