Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vztah na dálku při vysoké škole

Vztah na dálku při vysoké škole

18:36
Darina
(neregistrovaný)

Ahoj, už nevím komu se mám svěřit, tak jsem si řekla, proč to nenapsat sem. Loni jsme s přítelem vyšli střední a letos chodíme každý na vysokou školu. Ale já do Liberce a on do Ústí. Nejdřív mi pořád vykládal, jak to budeme zvládat, že bude stačit se vidě o víknedech. Ale pak to sám začal porušovat, zůstával tam kvůli zkouškám a teď se někdy stane, že si přes týden sotva napíšeme. Ze začátku jsme skypovali,ale to už taky neplatí. Myslíte, že se semnou chce rozejít? Když se vidíme tak je na mě ale hodný.

10:10

Myslím, že se s tebou nechce rozejít, ale má prostě jen hodně práce ve škole. Možná studuje těžší obor než ty nebo mu dává víc zabrat. Určitě bych to neřešila když je zkouškové, to nemá moc vypovídající hodnotu.

17:45
Tereza
(neregistrovaný)

Já si taky myslím, že zbytečně plašíš. Sama to znám o zkouškovém se prostě musí vztah odsunout na druhou kolej. A určitě to nemá nic společného s tím, jak moc tě má rád.

13:20

A ty se bojíš, že tě tam podvádí?

09:57
Darina
(neregistrovaný)

yana: No já nevím. Prostě když je tam tak hrozně špatně komunikuje a dost často zapomene na domluvený skype hovor nebo neodepíše na zprávu. Hlavně si tam našel asi tunu nových kamarádů, kterým se che taky věnovat :-(.

13:11

No tak ti tam mozna zvlcel. Znam takove kluky, co meli dlouhodovou znamost ze stredni a pak se s ni po prvnim roce na vysoke rozesli, protoze je nevabilo za ni dojizdet.

19:42
Darina
(neregistrovaný)

Ježiši jen to ne, já bych klidně přijela i za ním, ale nikdy mě tam nepozval.

16:26
Tereza
(neregistrovaný)

Hm to nevypadá dobře, možná by sis s ním měla opravdu promluvit. Přeci jenom abys zbytečně nečekala každý týden na někoho, kdo to etbe už nestojí.

20:31

Já jsem právě už slyšela o dost lidech, co to na vysoké táhli se dvěma partnery. Jednoho měli doma ještě ze střední a druhého si našli na vysoké. Není to nic ojedinělého. Hlavně tam nikoho v tom městě neznáš a on si tam může dělat co chce!

09:37
Darina
(neregistrovaný)

Tohle mě popravdě vůbec nenapadlo. Snažím se si nepřipouštět věci typu nová kamarádka na facebooku, ale teď mám pocit, že bych si asi měla začít strachovat . Nechci aby mě podváděl, ale jestli to dělá, tak se to musím dozvědět.

16:31

No tak za ním zajeď a po zkouškovém ho překvap. Uvidíš jak zareaguje. Jestli bude naštvaný, tak je to jasné.

14:11
Darina
(neregistrovaný)

Alena: jo to je dobrý nápad, já bych byla třeba nadšená, kdyby mě takhle překvapil, jestli on nebude, tak si s ním budu muset vážně promluvit.

21:17

No aby ti ale neutekl, protože mu budeš připadat jako stíhačka.

12:06
Darina
(neregistrovaný)

yana: nejsem stíhačka, ale tohle už je moc i na mě! koukám se mu na facebook a má tady asi třicet nových kamarádek. Já sedím jak blbá pořád na koleji na zadku a on se jen baví.

19:56

Nikdo ti přece nebrání aby ses chodila taky bavit. Tenhle přístup je hrozný, že protože ty nechodíš tak on taky nesmí.

13:21
Darina
(neregistrovaný)

Ale mě to nevadilo. Jenže teď se asi taky někam vidám. Tohle je asi fakt přístup na prd.

19:41
Tereza
(neregistrovaný)

Hlavně to prosímtě zbytečně nevyhroť. Není nic horšího než holka co dělá klukovi scénu před jeho kamarádama. Já bych mu normálně zavolala, že chceš prijet a snažila se to takhle domluvit. Uvidíš, možná budeš překvapená a nebo si prostě jen ušetříš cestu.

13:45
Darina
(neregistrovaný)

Ok Terez, zavolám mu. Opravdu to nechce zbytečně vyhrotit.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace