Červenání > Vztah na dálku

Vztah na dálku

15:06
Milka
(neregistrovaný)

Stručně a jasně - přítel se bude kvůli práci stěhovat do zahraničí, asi na rok, vídat se tak budeme tak jednou za měsíc, někdy víc někdy míň. Myslíte, že takovej vztah může fungovat??

10:26
Jena
(neregistrovaný)

No, fungovat může, proč by nemohl. Není to na vždy, aspoň to otestuje základy vašeho vztahu

16:45
Marian
(neregistrovaný)

Když dřív páry vydržely odloučení třeba na dva roky kvůli vojně, měli byste to vydržet taky

21:22
Sylva098
(neregistrovaný)

Když je to na přesně vymezenou dobu, tak se to podle mě zvládnout dá docela v pohodě. A když se budete aspoň občas vídat, aspoň si budete vzácnější. Horší by bylo, kdyby odjel na předem neznámou dobu, ta nejistota, že nevíš, kdy zas budete spolu musí být hrozná, takhle mi to přijde celkem v pohodě a spousta párů tak žijou i několik let

09:15
Beky
(neregistrovaný)

Můj muž je kamioňák a podobným stylem žijeme už asi 5 let, někdy je doma třeba týden, pak ho zas měsíc nevidím apod. Neříkám, že mi to tak vyhovuje, ale co naděláme, prostě to tak je. Taky doufám, že to nebude trvat věčně. Kdyby to mělo takhle být jenom rok, tak si úplně pískám :-) neboj, rok uteče jak voda

19:52
Vanesa87
(neregistrovaný)

No, když se to tu tak rozebírá, tak zmíním i mou situaci. Můj přítel je stavbyvedoucí na montážích a pracuje i v zahraničí. Stává se tak, že odjede třeba na čtvrt roku někam na druhou stranu zeměkoule.. radost z toho nemám, ale mám ho vážně ráda, tak to prostě vydržím. Ale je to velká zkouška vztahu.

08:51
Blesk
(neregistrovaný)

U nás to byl důvod rozchodu, přítelkyně odjela na rok studovat do Španělska.. no a vrátila se i se španělem..

15:25
Milka
(neregistrovaný)

Blesk:

to mě mrzí, toho se taky bojím. Přítel má jet na rok na pobočku do NY, když vidím všechny ty filmy, jak to tam žije a na kolik koček tam může narazit, tak se dost bojím, aby ho některá nezlákala :-(

Jinak holky díky za podporu, doufám, že náš vztah to taky ustojí.

18:16
Bert
(neregistrovaný)

Na nějakou dobu to určitě fungovat může, celej život asi těžko, ale to není tvůj případ, takže nevěš hlavu

12:16
Saba
(neregistrovaný)

No, aby to nedopadlo tak jak u nás. Přítel měl odjet na rok do zahraničí (Londýn), bylo to v pohodě, navštěvovali jsme se co 14 dní, jenomže pak se jeho služební pobyt protáhl na neurčito.. chtěl, abych se za ním odstěhovala, ale já tu měla školu, po ní už zařízenou práci a nechtělo se mi žít v Londýně a začínat od začátku. Takže jsme náš vztah museli ukončit.

22:40
Milka
(neregistrovaný)

Saba:

To mě mrzí, ale toho bych se nebála. Myslím, že u něj není možnost, aby tam mohl pracovat na stálo.. no a i kdyby ano, mně by nevadilo se za ním odstěhovat prakticky kamkoliv

13:40
Štika
(neregistrovaný)

Já mám taky zkušenost se vztahem na dálku, kdy jsme se vídali každý víkend, ale nefungovalo to. Já prostě toho druhýho potřebuju mít na blízku, sdílet s ním zážitky, pocity a tak.. ale je to asi o lidech, každýmu vyhovuje něco jinýho.

10:07
Likvid
(neregistrovaný)

Jasně, že to je o lidech a o tom, jak vašemu vztahu věříte. Pokud si jeden o druhým myslíte, že jste ten pravý, tak vydržíte i víc než rok bez sebe

18:42
Milka
(neregistrovaný)

Díky za odpovědi, myslím, že to vydržíme, teda sebou jsem si stoprocentně jistá, o nikoho jinýho nestojím, teď jen, aby to přítel viděl stejně tvrdí, že jo, tak uvidíme

09:37
Vanesa87
(neregistrovaný)

Určitě to zvládnete a uvidíš, že to váš vztah ještě utuží.

19:55
Pavel
(neregistrovaný)

Z meho hlediska me vztahy na dalku staly 12 let promarneneho casu. Bylo to proto, protoze ta druha strana nedodrzela umluvy, ktere jsme si stanovili.Roky utikaly a dotycne bavilo, kdyz jsem jen prijizdel a odjizdel a zili si svuj zivot 160km od meho bydliste. Libilo se jim, kdyz jsem financoval vylety, dovolene a byt.

Pokud to toho oba pujdete, rok neni zase tak velky problem, tak jen s tim, ze si budete telefonovat, psat, musite byt v kontaktu, protoze, kdyz ten kontakt zacne slabnout, tak neco neni v poradku. Bude zalezet take na tom, jak vazne to ten druhy vubec mysli, protoze jedna vec je slib a krasna slova a druha je realita. Lide se mohou rozejit, i kdyz ziji vedle sebe nebo jen 1 km od sebe vzdaleni.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace