Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Volal ze spaní jméno jiné

Volal ze spaní jméno jiné

11:31
Bára
(neregistrovaný)

Nevím, co si o tom mám myslet, ale přítel volal ze spaní cizí jméno, pořád volal nějakou Martinu. Když jsem se ho na to pak ptala, tak říkal, že žádnou nezná. Jak byste si to vysvětlili vy?

19:12
Marika85
(neregistrovaný)

no, mně to teda moc normální nepřijde, asi by mě to taky hodně znepokojilo. A to, že on tvrdí, že žádnou nezná, ještě nemusí znamenat, že to je pravda, bohužel

12:47
susan
(neregistrovaný)

mně se to stalo taky, bylo to jen jednou, ale byla jsem z toho pěkně mimo. Přitel se mi tenkrát vysmál, že dělám z takové blbosti vědu, že neví, co se mu zdálo a nikoho nemá. Stejně mi trvalo, než jsem to přešla

19:10

Bára:

a jak reagoval, když ses ho na to zeptala? Smál se, byl nervózní?

09:11
Bára
(neregistrovaný)

no, spíš mi jen tak odsekl, když jsem to chtěla dál rozebírat, tak se choval docela podrážděně

19:05

hm, tak to je divný. Kdyby se tomu zasmál, jak psala susan, tak by mi o přišlo v pohodě, zdát se mu mohlo o komkoliv, třeba postava z filmu, knížky, někde to jméno zaslechl, lidský mozek je nevyzpytatelný, ale to podrážděné chování by mě znepokojilo

13:16

taky mě na tom překvapuje to podrážděné chování

19:32
luda
(neregistrovaný)

taky mi na tom přijde divný to chování. Asi bych přemýšlela nad tím, proč je tak nepříjemný, když vlastně o nic nejde.

Každopádně by se mi to asi nelíbilo.

10:06

já bych to teda tak nehrotila. Fakt to jméno mohl jenom někde zaslechnout a prostě se mu to uložilo do mozku, no

17:51

Vždyť o nic nejde, kdoví, o co v tom snu šlo. Třeba se tak jmenovala nějaká dávná spolužačka nebo o nějaké martině vyprávěl jeho kamarád. Holky nesmíte ze všeho dělat takovou vědu

09:32

taky bych to brala trochu s nadhledem, i když věřím, že příjemné to není

19:47
Bára
(neregistrovaný)

já se snažím, ale od té doby jsem podrážděná, mnohem víc ho pozoruju a v noci nemůžu spát, jenom čekám, jestli se to zas bude opakovat, achjo

16:55

Hlavu vzhůru, říkej si, že o nic nešlo, uvidíš, že za chvilku si na to ani nevpomeneš

13:01
Bára
(neregistrovaný)

no, pokusím se, co jinýho mi taky zbývá

21:05

přesně tak

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.