Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vibrátor od Ježíška

Vibrátor od Ježíška

00:20
Monnik
(neregistrovaný)

Letos mě mažel opravdu překvapil, protože mi dal k Vánocům vibrátor. Teď popravdě nevím, co ode mě očekává. Má to být dárek pro mě nebo i pro něj? Nic mi k tomu neřekl a nikdy předtím o tom ani nemluvil. Stalo se vám něco podobného?

10:40

:-D Tak to je teda gól. No tak, jak znám chlapi, tak určitě očekává nějaké představení.

20:10
Tereza
(neregistrovaný)

Ahoj, musím říct, že by sis měla svého muže vážit. Je vidět, že na tebe myslí a hlavně o tebe pořád stojí :-). Můj přítel by mi vibrátor určitě nepořídil. Jeden mám, ale ten před ním tají :-D, je to taký ten typ, co dokáže žárlit i na atrapu penisu.

11:17
Tomio
(neregistrovaný)

Tak možná někoho má a protože není sobecký, tak vám taky pořídil kamaráda :-D.

19:07

:-D nebo si možná chce pan mažel prostě ušetřit práci.

11:01
Monnik
(neregistrovaný)

No opravdu děkuji pánové za perspektivní příspěvky do diskuze. Myslím, že to bude tak, jak píší dámy. Jednoduše chce zkusit něco nového. Myslíte, že s tím mám začít sama nebo počkat až si o to řekne.

20:37

Já bych s tím začala sama. Bude mít určitě radost a možná tě uvidí v novém světle. Podle mě není lepší způsob, jak okořenit manželství než zkoušet něco nového (šokujícího) v posteli .

17:41
Tereza
(neregistrovaný)

Kdybych byla v tvé situaci, tak bych asi čekala. Ale já jsem možná až moc stydlivá :-D. Nikola má právdu s tím, že ho to určitě mile překvapí. Možná, že pak dostaneš i jiné hračky. Za sebe můžu vřele doporučit venušiny kuličky .

14:51
Jarunka
(neregistrovaný)

Já jsem dostala od přítele vibrátor před dvěma lety. A používám ho tedy spíš sama. Prostě když mám náladu. Zkoušeli jsme to i spolu, ale mě pořád přijde lepší skutečný muž z masa a kostí než gumový odlitek jeho chlouby :-D.

11:26
Monnik
(neregistrovaný)

Tak já jsem ho už taky vyzkoušela, ikdyž zatím jen sama. Je to s tím teda dost rychlé :-D. Jsem určitě ráda, že jsem konečně vyzkoušela něco co bylo například v Sexu ve městě nezbytníkem každé ženy. Už dokonce brouzdám po internetu a hledám ten se zajíčkem, co na něm byla závislá Charlota :-D.

20:56

:-D jé něco podobného mám doma. Je mnohem lepší než ten bez toho výběžku!

10:16
Jarunka
(neregistrovaný)

Joo ten je nejlepší. Už jsi to zkoušela s manželem Monnik?

00:20
Monnik
(neregistrovaný)

jo už jo. A podle mě z toho byl naprosto nadšený. A to nejsem rozhodně tak sebevědomá a zručná jako pornoherečky. Jsem ráda, že to ocenil :-D a těším se, co mě čeká pod stromečkem další rok. Doufám, že třeba ty venušiny kuličky nebo pouta.

07:30
Tereza
(neregistrovaný)

No tak ho překvap ještě víc a dej mu něco ty. :-D toho dostane na kolena, uvidíš. Já příteli něco takového dát nemohu,ale alespoň se snažím si často kupovat erotické prádlo. A s tím mám teda vždycky úspěch.

18:21
Monnik
(neregistrovaný)

Díky za tip. :-D v březnu má manžel narozeni, tak to vidím na hodně nevšední dárek. Jsem opravdu ráda, že i po 8 letech manželství ho mám čím překvapit.

21:31
Monika
(neregistrovaný)

Objednáváte v tomto eshopu pomůcky? https://e-kondomy.cz/

22:00
Tamara
(neregistrovaný)

Moniko mám odtud doma něco málo. S eshopem sem maximálně spokojená

21:48
Monika
(neregistrovaný)

Posílají balíčky opravdu tak že není znát odkud jdou?

20:55
Tamara
(neregistrovaný)

Co mám já zkušenost tak posílají opravdu diskrétně tak jak uvádějí na stránkách

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.