Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vibrační kolečko

Vibrační kolečko

09:31
Kamila
(neregistrovaný)

Vždycky když jdu do drogérky kupovat kondomy tak mi padne zdrak na vibrační kolečko. :-D vypadá to jako děsná blbost, ale já nad ním pořád přemýšlím. Jaké to s ním je?

14:51

No moje odpověď tě asi dost potěší. Já s ním v pohodě dosáhnu orgasmu i při sexu a to mi to předtím vůbec nešlo. Prostě ti rozvibruje to správné místo :-D. Ta investice za to podle mě stojí.

19:47

No mě se to zdá zase docela drahé. Protože to nevydrží zase tolik a při sexu to třeba příteli vadilo. Takže to je asi taky na partnerovi.

10:20

Tak můj přítel nic neříkal, ale podle mě je rád, že se udělám. Dost si na tom lpí a tohle mu dost usnadní práci :-D.

18:02

Navíc já bych potřebovala aby to mělo rozhodně silnější vibrace. Je to hodně slaboučké.

09:07

Jo to je zase pravda, že by to mohlo být trošku intenzivnější, ale i tak se to dá. Zatím jsem nic lepšího neviděla.

14:41
Bára
(neregistrovaný)

Tak pro mě to byla vyloženě ztráta peněz. Spíš mě to tak šimralo a příteli to přišlo hodně směšné, takže já nedoporučuju.

22:22
Kamila
(neregistrovaný)

Tak z vašich reakcí je mi jasné, že mi nikdo neporadí a bude to prostě muset otestovat. :-D no tak uvidím.

12:37

Ahoj, já jsem dostala jedno k vánocům od partnera, bylo součástí takového balíčku. :-D docela sme si to spolu užili. Bylo to zase něco nového a to je v sexu vždycky pozitivum. A ikdyž to nebyla žádná bomba, tak svůj účel kolečko podle mě splnilo :-). Nebála bych se ho.

18:56
Kamila
(neregistrovaný)

Tak už ho mám doma, opravdu jsem čekala tročku větší vrkot, ale není to úplná slabota.

14:21
Bára
(neregistrovaný)

Tak pak dej vědět, jak ti vyhovovalo .

18:16

ANo mě to taky zajímá. ALe už se to prodává nějakou dobu, tak to podle mě musí mít účinek i na někoho jiného než jsem já :-D.

12:05
Kamila
(neregistrovaný)

Takže tady je rozhřešení: pro mě je to super, ale přítele to škrtí, takže asi budu mít smolíka. Ale když už mám kolečko, tak si možná pořídím i nějaký ten pěkný dámský vibrátor. :-D docela mě to navnadilo.

09:05
Bára
(neregistrovaný)

Jo určitě :-D ale hlavně na něm nešetři, to se nevyplácí.

12:50
Kamila
(neregistrovaný)

Ok díky Baru :-)

23:46
Faltová
(neregistrovaný)

S partnerem používáme tento vibrační kroužek Rocks-Off 4US 7-Speed- a oba dva sme sním moc spokojení

11:32
Síma
(neregistrovaný)

Aha a je teda dobrý? A kde ste si ho koupili?

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace