Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Vibrační kolečko
|<<1>>|

Vibrační kolečko

09:31
Kamila
(neregistrovaný)

Vždycky když jdu do drogérky kupovat kondomy tak mi padne zdrak na vibrační kolečko. :-D vypadá to jako děsná blbost, ale já nad ním pořád přemýšlím. Jaké to s ním je?

14:51

No moje odpověď tě asi dost potěší. Já s ním v pohodě dosáhnu orgasmu i při sexu a to mi to předtím vůbec nešlo. Prostě ti rozvibruje to správné místo :-D. Ta investice za to podle mě stojí.

19:47

No mě se to zdá zase docela drahé. Protože to nevydrží zase tolik a při sexu to třeba příteli vadilo. Takže to je asi taky na partnerovi.

10:20

Tak můj přítel nic neříkal, ale podle mě je rád, že se udělám. Dost si na tom lpí a tohle mu dost usnadní práci :-D.

18:02

Navíc já bych potřebovala aby to mělo rozhodně silnější vibrace. Je to hodně slaboučké.

09:07

Jo to je zase pravda, že by to mohlo být trošku intenzivnější, ale i tak se to dá. Zatím jsem nic lepšího neviděla.

14:41
Bára
(neregistrovaný)

Tak pro mě to byla vyloženě ztráta peněz. Spíš mě to tak šimralo a příteli to přišlo hodně směšné, takže já nedoporučuju.

22:22
Kamila
(neregistrovaný)

Tak z vašich reakcí je mi jasné, že mi nikdo neporadí a bude to prostě muset otestovat. :-D no tak uvidím.

12:37

Ahoj, já jsem dostala jedno k vánocům od partnera, bylo součástí takového balíčku. :-D docela sme si to spolu užili. Bylo to zase něco nového a to je v sexu vždycky pozitivum. A ikdyž to nebyla žádná bomba, tak svůj účel kolečko podle mě splnilo :-). Nebála bych se ho.

18:56
Kamila
(neregistrovaný)

Tak už ho mám doma, opravdu jsem čekala tročku větší vrkot, ale není to úplná slabota.

14:21
Bára
(neregistrovaný)

Tak pak dej vědět, jak ti vyhovovalo .

18:16

ANo mě to taky zajímá. ALe už se to prodává nějakou dobu, tak to podle mě musí mít účinek i na někoho jiného než jsem já :-D.

12:05
Kamila
(neregistrovaný)

Takže tady je rozhřešení: pro mě je to super, ale přítele to škrtí, takže asi budu mít smolíka. Ale když už mám kolečko, tak si možná pořídím i nějaký ten pěkný dámský vibrátor. :-D docela mě to navnadilo.

09:05
Bára
(neregistrovaný)

Jo určitě :-D ale hlavně na něm nešetři, to se nevyplácí.

12:50
Kamila
(neregistrovaný)

Ok díky Baru :-)

23:46
Faltová
(neregistrovaný)

S partnerem používáme tento vibrační kroužek Rocks-Off 4US 7-Speed- a oba dva sme sním moc spokojení

11:32
Síma
(neregistrovaný)

Aha a je teda dobrý? A kde ste si ho koupili?

23:16
Faltová
(neregistrovaný)

Je naprosto skvělý, my sme sním moc spokojení. Objednávali sme ho na e-kondomy

22:37
Roxy
(neregistrovaný)

Zkoušeli ste někdo ty nastavitelné erekční kroužky?

18:20
Dominika
(neregistrovaný)

Roxy jeden sem si dneska objednávala přes ten eshop e-kondomy.Tak sem na něj zvědavá až dorazí

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2021 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.