Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

22:40
Vydra
(neregistrovaný)

Ahoj. Mám takový specifický problém. Možná bych to ani nenazývala problémem, prostě životní situaci, kterou nyní velmi intenzivně prožívám. Mám dvě děti a manžel nás opustil před pěti lety. Docela v pohodě jsem to zvládala (v mezích), ale za celou dobu jsem si nenašla žádnou trvalejší známost (nebyl na to asi čas, chuť... nevím). Až před třemi měsíci se to změnilo.

Pracuji v obchodě a začal se tam pohybovat jeden mladý muž. Nejdříve jsem mu nevěnovala pozornost, ale když tam přišel třetí den po sobě, tak už mi to přišlo divné. Nejdříve jsem si myslela, že tam chce něco ukrást :-D a pak, že je tam kvůli nějaké z brigádnic. Nicméně jsem se mýlila. Čtvrtý den přišel ke mně a hodně nervózně mě pozval na kafe. Totálně mě to zaskočilo, takže jsem řekla, že ne... vypadal o dost mladší než já a na kafe mě nikdo nepozval už tak dlouho, že jsem jednoduše ano odpovědět neuměla.

Ukázal se tam, ale i další den a zeptal se znovu, zda jsem si to nerozmyslela. Chtěla jsem ho poslat pryč, ale pak jsem si řekla, že proč ne. Dost mi to zalichotilo a když jsem nad tím noc předtím uvažovala, tak mi to vlastně přišlo jako hloupost mu říct ne. No a když přišel znovu, tak to měl tedy o dost jednodušší.

Vyšli jsem si ven a byl opravdu příjemný. Nakonec jsem se sním viděla ještě několikrát a teď už to jsou tři měsíce a je z toho vztah. Nicméně je zde fakt, že je o 14 roků mladší než já. Už viděl i moje děti a moc si s nimi rozumí. Je prostě skvělý...

Nyní vůbec nevím kam to všechno směřuje... myslíte, že to může s takovým věkovým rozdílem fungovat? Vím, že opačně by to šlo... ale takhle?

09:10

Já jsem ještě neslyšel o vztahu, kde by takový věkový rozdíl fungoval delší dobu. Tedy pokud nejsi milionářka :-)

13:27
Janča
(neregistrovaný)

Tvůj příběh mě opravdu dostal. Moc ti to přeju. Podle mě, pokud budete oba chtít, tak to vydržet může. Proč by ne? Třeba má rád starší ženy.

21:00
Vydra
(neregistrovaný)

Janča: Moc děkuji .) On podle mě na starší ženy vysloveně není. Celá situace je o to pikantnější, že několik obchodů vedle pracuje jeho bývalá přítelkyně... Ta byla stejně stará jako on a když jsme si spolu začali, tak se spolu rozcházeli. Dost možná jsem byla já tím důvodem rozchodu, což jsem samozřejmě nevěděla.

Co mě trochu hřeje u srdce, že vypadám stále dle mého názoru lépe, než ta jeho předchozí... .) Což se po dvou dětech musí ocenit.

14:35

Opravdu nechci malovat čerta na zeď, ale do takového vztahu bych nešla. I tvoje děti to pocítí, že tam něco nehraje. Měla bys si najít někoho úměrně tvému věku. Pak to bude dlouhodobý a stabilní vztah. Vsaď se. že takhle to na tom věku přímo nebo nepřímo stroskotá.

18:12
Vydra
(neregistrovaný)

Taky se toho bojím a právě proto se o tom chci pobavit. Třeba jsou páry, kterým to vydrželo...

09:05

I u vztahů, kde je starší chlap je to pak problém. Ženská se musí starat o páprdu kterému se do ničeho nechce. Opačně to podle mě bude ještě horší. Co když bude chtít děti?

14:51
Vydra
(neregistrovaný)

On by děti určitě chtěl a dokonce o tom mluvil. Dodělává si VŠ a u toho pracuje, takže na ně stejně nemá čas .) neví co je to za práci.

09:40

Vydra: To je právě ono. Teď si ukázala, jak se k sobě nehodíte. Ty máš už určité životní zkušenosti a on je postrádá.

16:06
Tomio
(neregistrovaný)

Jak se tomu říká? Gerontofilie nebo tak nějak?

10:06
Majla
(neregistrovaný)

Já bych tomu nechala volný průběh. Užijete si pár pěkných měsíců a bude konec. Hlavně ať si na něj nezvyknou děti. Kolik jim je?

16:56
Vydra
(neregistrovaný)

Mám kluka 13 a holčičku 9.

14:48

Mám zkušenost z příbuzenstva, že spolu dva vydrželi, on o deset let mladší, poznali se když mu bylo 30 a jí 40. Jsou spolu už třicet let. Děti spolu nemají, ona má jedno z předchozího manželství. Asi i chtěli, ale už se to v jejím věku nepovedlo. Dnes je to tak, že ona už hůř chodí, on ujde na výletě za den i 30km. On se cítí hodně sám, myslím, že příliš šťstný není. Tolik zkušenost.

Obecně podle mě hodně záleží na povaze a životním přístupu obou a také genetické výbavě. Jiná osobní zkušenost mi ukázala, že jsou lidé, kteří jsou v 60 mnohem svěžejší a aktivnější, než jiní ve 40.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace