Červenání > V sexu si nerozumíme

V sexu si nerozumíme

07:42
Nooora
(neregistrovaný)

Dělá mi starosti vztah s mým přítelem. Jsme spolu skoro rok a téměř od začátku nám to neklape v posteli. Nejen, že se milujeme strašně málo (on to prý k životu moc nepotřebuje), navíc ani když k tomu dojde, tak to není to pravý ořechový (nejspíš je to tím, že nemáme možnost se ani pořádně sehrát). Já nejsem žádná nymfa, ale sex mám prostě ráda a občas už mě napadá, že bych se vyspala s kamarádem, který mě už nějakou dobu uhání, ale nechci podvést svého přítele. Jenom nevím, jak dlouho to takhle vydržím. Co byste dělali vy?

18:25
Patricie
(neregistrovaný)

Myslím, že máš dvě možnosti - buď se s ním rozejdi a najdi si takového, se kterým si budeš rozumět po všech stránkách a tedy i té sexuální, nebo ho začni podvádět. Sama bych se přikláněla k první možnosti.

12:42
Elen
(neregistrovaný)

Každý člověk má jinou sexuální potřebu, buď se smíříš s tím, že sex budeš zažívat spíš sporadicky a nebo se rozejdi, on se nezmění, bude to spíš ještě horší, prostě není moc sexuálně založený a nutit ho do toho? To by snad ani za to nestálo, tohle prostě musí chtít oba.

21:15
Alliena
(neregistrovaný)

Jak píšou holky, prostě jste v tomhle každej jinej a buď se přispůsobíš, nebo se rozejdi. Nutit ho do sexu je blbost.

13:52
Amy
(neregistrovaný)

A zkoušela sis s ním o tom promluvit? Nebo ses rozhodla, že je lepší se zeptat tady na diskuzi než vlastního přítele? Tohle byste si přece měli vyřešit spolu, ne?

18:41
Kubin
(neregistrovaný)

To je divný, většinou to bývá naopak, neznám teda moc chlapů, kteří dlouhodobě nevyžadují sex. Není v tom třeba nějaká jiná ženská?

13:57
Viktor
(neregistrovaný)

Možná je teplej

19:47
Nooora
(neregistrovaný)

Teplej není a myslím, že v tom není ani žádná jiná. Tvrdí, že je prostě takovej, a že na sex nikdy moc nebyl.. nevím, co s tím

10:51
Alliena
(neregistrovaný)

No, tak to hold budeš muset respektovat

15:36
Mila
(neregistrovaný)

Co trocha alkoholu? Zkus občas přichystat romantickou večeři, hudbu, semtam nějaký striptýz, možná jen potřebuje větší stimul než ostatní. Po alkoholu má většinou každý větší chuť na sex, samozřejmě nesmí být úplně pod obraz

20:45
Kubin
(neregistrovaný)

Jak píše Mila, zkus ho opít

09:06
Nooora
(neregistrovaný)

To už jsem zkoušela a pomáhá to, ale je to poměrně vyčerpávající vždy, když se chci milovat, chystat romantickou večeři a program na celý večer

13:32
Viktor
(neregistrovaný)

Tak se na něho vykašli a najdi si někoho jinýho, co jinýho od nás vlastně chceš slyšet??

16:16
Mila
(neregistrovaný)

Myslím, že v tomhle případě by asi fakt stálo za to zvážit jestli není lepší si najít někoho, kdo bude tvým potřebám rozumět trochu víc. Takhle se budeš celej život trápit, protože když nemá rád sex, když je mladej, tak až bude starší, tak to lepší nebude,spíš naopak

19:51
Nooora
(neregistrovaný)

Díky za reakce, asi fakt popřemýšlím nad tím, jestli nebude lepší se rozejít.. když jinak nám to klape úplně perfektně, nevím...

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace