Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > V posteli jsem udelal trapas, nastval jsem pritelkyni

V posteli jsem udelal trapas, nastval jsem pritelkyni

18:01

Zdravim. Jsem tady novy, nevim, jestli se tohle hodi na toto diskusni forum. Chci se zeptat na vas nazor. Muzu i zen. Bude to delsi.

Je mi 38, jsem rozvedeny a mam 2 deti. Dceri je 12, ale je velice inteligentni a vyspela, mozna tak na 18, klukovi je 8. Mam pritelkyni, s kterou jsem uz pul roku a planuji spolecnou budocnost. Zatim zijeme kazdy oddelene, stretavame se prevazne u ni, ale nekdy taky u mne. Spolecne taky mame sex, velice vasnivy. Minule byla u mne, moje ex mi na ten vikend dala neocekavane moje deti. V noci, kdyz uz deti usnuli, jsem se zamkli v loznici, zacali se liabt, mazlit, vsak to znate. Pak prisel i sex. Kolem pulnoci jsme byli ve finale. Prestali jsme se ovladat, oba jsme byli trochu hlucni, to priznavam. Chtic mi zatemnil mozek. Najednou na dvere zaklepala moje dcera, abychom se trochu ztisili. Stalo se to poprve. Nevim, jak v danou chvili reagovat, pritelkyne mela hned po nalade, chtela prestat, ja ale dceri rekl, ze nema rusit a ma jit hned spat. Mnel jsem v loznici prekrasnou zenu, kterou miluji a ona miluje mne, lezela pode mnou a vasnive vzdechala, to je sen kazdeho muze. Nemohl jsem prestat, proste nemohl. Pak mi dcera rekla, ze se omlouva, ale jeji braska se budi, jinak by nevyrusovala. Ja ji opet rekl, ze ma jit spat a neobtezovat. Premohla me touha. Sopka uz vybuchovala, pokud mi rozumite. Dal jsem prirazel, i kdyz pritelkyni se to uz nelibilo a za dvermi stala moje dcera. V danou chvili jsem nic naokolo nevnimal. Pak mi pritelkyne rekla, ze takhle nemam s dcerou mluvit a ze mame prestat a ztisit se. Ja na to rekl dosti hlasite: „Ja jsem otec, ja tady poroucim!“ Tehdy jsem si pripadal jako pan tvorstva, jako nekdo, kdo prave jde dosahnout skvely orgasmus a dcera je prekazkou. Kdyz jsem se udelal, zhluboka jsem zavzdechal, takze moje dcera slysela i to, jak jeji tatinek dosahl orgasmu. Kdyz bylo po vsem, tak jsem pochopil, jaky to cele byl trapas. Bylo mi to lito. Pak jsem se oblekl a sel za dcerou. Uz spala a syn taky. Tak jsem je radsi nebudil. Pritelkyne si ted o mne mysli, ze jsem maniak, co se nedokaze ovladnout, domaci tyran, co takhle osklive jedna se svoji malou dcerou. A navic ta veta o tom porouceni znela jako kdybych byl nejaky macho z Argentiny, tvrdy sexista. Ted si o mne bude myslet buhvico.

Druhy den rano jsem o tom, co bylo v noci nemluvili. Ja bych si ale chtel promluvit s dcerou a neco ji rict. Co myslite, co mam rict, abych si to vyzehlil.

19:21
Sigmund Freud
(neregistrovaný)

V ty chvili ses choval jako naprostej maniakalni kokot, mel by ses stydet a dceri se to asi vryje hluboko do pameti, takze to bude mit mozna i vliv na jeji sexualni zivot. Velka chyba. Na druhou stranu te to evidentne mrzi, takze spatnej clovek asi nebudes. Jo jo, krev v ptaku misto v mozku chlapum zbusobuje vseobecne velky trable.

21:40
člověk
(neregistrovaný)

Tvé starosti bych chtěl mít...

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace