Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Tantrická masáž
|<<1>>|

Tantrická masáž

21:21
Soňa
(neregistrovaný)

Kamarádka mi dala k Vánocům poukaz na tantrickou masáž. Sama o tom nedávno básnila, ale podle toho co popisovala, to je dost intimní záležitos. Nebyl jste na ní někdo?

12:52

Čauky, já jsem na ní nebyla. Ale v Elle byl o takové masáži článek. Prý to končí tak, že se tě masérka nebo masér zeptá, jestli tě může udělat rukou. :-D takže máš pravdu je to opravdu intimní.

20:30
Jakub
(neregistrovaný)

Ahoj Soňo, je to opravdu tak, jak píše carol. Já tam šel aniž bych věděl, co se bude dít. Ale ta masáž tě tak vtáhne, že si ani neuvědomuješ, že se tě dotýká někdo cizí. Mě to přišlo super.

12:37
Soňa
(neregistrovaný)

No tak teď vůbec navím, zda tam chodit. Příjde mi to spíš jako nějaký druh prostituce :-D než masáže.

22:51

No mě to z toho článku taky tak přišlo. Ale zase ta redaktorka pak psala, že si potom přišla jako znovuzrozená. A to mě přimělo o tom jeden čas uvažovat.

03:10
Soňa
(neregistrovaný)

Carol: A co tě odradilo?

12:30

:-D no cena. Je to hrozně drahé, musíš mít fakt štědrou kamarádku. To já si za ty peníze koupím radši mobil nebo tak.

17:46
Tomio
(neregistrovaný)

:-D cože to zní jako legální prostituce. A navíc spojená s masáží. Asi do toho půjdu.

15:07
Soňa
(neregistrovaný)

Tomio: Díky tvojí reakci do toho zase nepůjdu já. :-Dproč jsem nemohla dostat třeba masáž lávovými kameny nebo tak. I blbá sportovní by byla lepší.

10:47
Tomio
(neregistrovaný)

:-D tak mi ten poukaz dej. Já ho určitě využiju.

19:37

Ne nikomu to nedávej. Určiě tam zajdi. Nemusíš jí nebo jemu na konci na nic kývnout. Prostě si jen užiješ příjemnou a voňavou masáž .

13:42
Jakub
(neregistrovaný)

Já bych do toho taky šel znovu. Fakt mě to dodalo energii tak na týden.

00:00
Soňa
(neregistrovaný)

No děcka, tak ste mě asi nahlodaly. :-D zítra se tam teda objednám. Ale nevím jestli k ženě nebo k muži. CO myslíte?

10:26
Jakub
(neregistrovaný)

Já si myslí, že to je jedno. Toho člověka stejně zachvíli přestaneš vnímat.

22:07

Já chodím na masáže radši k ženám, protože se míň stydím.

18:22
Soňa
(neregistrovaný)

Asi jo, mám pocit, že ženská na to bude taková citlivější. :-D jestli mi teda vůbec dají na výběr.

21:00

Ahojky, před několika dny jsem na webu http://www.dancahajkova.com našla návod na super tantrickou masáž. Bylo tam i video a vše hezky popsané. Nemáte někdo uložený tu stránku? Někde jsem tady na to narazila ale nemohu to nikde najít. Moc díky i za jiné video návody :-). Hezký den.

15:25

Ahoj, chtěla bych zajít na tantrickou masáž, nevíte kde v okolí Prahy něco takového je? Nejlepší by byly nějaké webové stránky. Díky za odpověď

13:50
Kačábka
(neregistrovaný)

Ahoj, zdravím vás, my navštěvujeme v Praze. Stránky jsou www.harmonyspa.cz, jsme tam opravdu spokojeni chodíme na tantrické masáže občas i na relaxační. Určitě zkuste stojí to za to.

16:21
ŽandaJ
(neregistrovaný)

Ahoj, doufám, že nevadí, že se přidávám k vám do diskuze. Také navštěvuji salon harmony spa a můžu ho vřele doporučit. Sou tam báječní a tantrická masáž je sama o sobě úplně super.

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.