Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Taky tak nesnášíte 50 odstínů šedi?

Taky tak nesnášíte 50 odstínů šedi?

19:36
Charliee
(neregistrovaný)

Manželka naprost hltá celou tu debilní trilogii. Jen tak z ze zvědavosti jsem si přečetl třetí kapitolu. Je to děsná blbost, kvůli které teď musím nosit do restaurace oblek a samozřejmě jsem dostal i tu proslulou šedou kravatu. Opravdu se bojím otevřít třetí díl, protože je mi jasné, že by mě to nepotěšilo. Jsem jediný koho žena mučí neustálým vyčítáním toho, že není tak dokonale nedokonalý jako pan Gray?

14:02

:-D no já žádnou nemám, takže bych byl rád i za tohle. Nestěžuj si a radši šaškuj.

00:32
Jardacarda
(neregistrovaný)

Rozhodně jediný nejsi. Když to začínalo tak jsem četl, že ženy vykupují sexshopy a vyžadují výprask víc než kdy předtím. Ale asi na té knize něco bude, třeba by ses mohl od toho Graye něco přiučit :-D.

13:55
Leila
(neregistrovaný)

Já to třeba četla, teď už všechny tři díly. Jako je to čtivé to ano, ale rozhodně to nijak nezměnilo můj pohled na sex. Možná, že díky tomu tvá žena objevila, po čem doopravdy touží.

23:42
Chariliee
(neregistrovaný)

Leila: no jen to ne. Nejsem žádný pošahaný sadomasochista.

10:06
Leila
(neregistrovaný)

Tak si to přečti celé a uvidíš, že o tom to jenom není. Ten chlap v té knize je zajímavý hlavně kvůli svému příběhu a ne že se vyžívá v masochismu.

20:15

Já se přídávám k Leile (:-D že by sis tohle jméno vybrala podle jedné postavy z knihy?). Prostě by sis to měl přečíst než na to začneš nadávat. Třeba tě to pak taky navnadí a budete mít oba dva rodost z toho, že zkoušíte něco nového. Prostě nikdy nevíš.

23:40
Leila
(neregistrovaný)

Souhlasím tady s nikolou. Ale to jméno opravdu nemám podle Leily :-D ta teda nebyla mojí favoritkou. Navíc znám spoustu chlapů, co se jim ta kniha taky líbila. Nevím, je to sice asi napsané vyloženě pro ženy, ale pořád je to super čtivá kniha.

17:26
Charliee
(neregistrovaný)

:-D tak to teda děkuju dámy za další super reklamu. Jako bych toho doma neměl už dost. Čekal jsem trochu víc zastání. Asi mi nezbude nic jiného, než se s tím smířit. :-D je pravda, že jsem jí svého času taky tahal třeba na fotbal.

21:31

Tak tohle shrnutí mě opravdu pobavilo. :-D to stím fotbalem byl teda gool.

10:55
Leila
(neregistrovaný)

Charliee: O tom fotbalu se určitě zmiň i manželce, určitě jí to taky pobaví. A možná tě toho třeba i na čas ušetří.

23:10
Petruska
(neregistrovaný)

Vcelku souhlasím s tím, že je to spíše brak, než kvalitní literatura (podobně to vidí i na lascivku v recenzích všech tří dílů:-D http://www.lascivni.cz/tipy-a-reportaze/tip-na-knihu-50-odstinu-svobody-od-e-l-james/) - nejvíce mě tam štvala naivita hlavní ženské postavy + její projevy při sexu - moje "bohyně" udělala 4 přemety vzad, když do mě pronikl zezadu... apod.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.