|<<2>>|

Stále panic

15:06
Bla bla
(neregistrovaný)
jáá (neregistrovaný) | 05.10.2016 18:09

Já jsem se tedy s ženami líbal, i sex byl, ale původní problém stále trvá. Myslím, že je to problém v komunikaci. Prostě není mi srozumitelné to, co chápe každý negramotný blb, který klidně naseká 6 dětí a není přitom schopen uživit ani sám sebe. Můžu si sebevíc lámat hlavu, ale nerozumím ženám. Nepoznám kdy mi žena dává najevo zájem, nechápu její chování v takové situaci a nevím jak na něj reagovat. Přijde mi nelogické, nejednoznačné, protichůdné a vyhodnotím jej zpravidla chybně. Typicky to probíhá tak, že žena je určitý čas velice milá a komunikativní, úplně zlatá, já nic nechápu a nereaguji(bavím se s ní jako s dobrou kamarádkou). Po cca 2-3 měsících začne být chladnější a nakonec bývá odměřená až naštvaná a spíše se vyhýbající kontaktu se mnou. V této fázi začínám přemýšlet co se stalo, nenacházím žádný důvod ke změně jejího chování a až nyní si začínám uvědomovat, že je asi naštvaná právě proto, že o mě měla zájem a já jsem na něj nereagoval. Takto to probíhalo jako přes kopírák už mnohokrát. Nikdy jsem nepochopil včas.

Žena, s níž jsem udržoval vztah, mi otevřeně řekla, že se se mnou chce milovat a bylo. Pro mě naprosto srozumitelná záležitost a z mého pohledu optimální způsob vytváření vztahů mezi myslícími bytostmi. Bohužel ženy mají zpravidla zcela jiné představy, takže výše uvedený způsob je nepoužitelný. Resp. použitelný snad pro ženy, ale muž by tím silně riskoval nepříjemné setkání s policií a vyšetřování u psychiatra. Možná i označení za devianta a ústavní léčbu.

V tom všem bude jistě hrát nezanedbatelnou roli fakt, že jsem dost introvertní a smrtelnou kombinaci dotváří skutečnost, že mě přitahují rovněž introvertní ženy(nezkoumám zpočátku jejich psychologický profil, ale vždy se nakonec ukáže, že jsou introvertní). Takže dva lidé s podobně uzavřeným vztahem k okolí, to se jen těžko dává dohromady.

Dnes už jsem ve fázi kdy jsem smířen s tím, že zůstanu sám. Je to zvláštní, jak je to na světě zařízeno, když lidé poměrně inteligentní a schopní zaopatřit zdroje pro pokračování další generace, nejsou schopni uskutečnit to nejzákladnější, co dokáže každý primitiv - tu generaci počít.

Asi právě proto že ti více inteligentnější nad tím až moc přemýšlejí, kdežto ti na opačném konci spektra raději konají ;)

Držím palce ;)

|<<2>>|

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace