Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Spíme spolu jen na dovolené
|<<1>>|

Spíme spolu jen na dovolené

19:12
Radek
(neregistrovaný)

Zdravím, už pár let(4) řeším takový problém. Od té doby co se nám narodilo se ženou druhé dítě, spolu spíme jen na dovolené. Což je tak pětkrát za rok. Je to hrozně málo, ale manželka je v běžné dny neustále unavená a dokáže myslet jen an děti. Nevíte, jak z toho ven?

22:45
Zůza
(neregistrovaný)

Páni, tak to já bych měla sex jen jednou ročně :-D. To jste docela často na dovolené. A zkoušeli jste dávat děti na víkend třeba občas k babičce?

10:47

No to je tedy nepříjemná situace. Opravdu bych to asi taky řešitl přes častější hlídání dětí. A taky bych si určitě postěžoval.

17:06

No a ví vůbec, že tě to trápí?

10:50
Radek
(neregistrovaný)

Párkrát jsem to naznačoval, ale asi si toho nevšimla. Nebo to nechtěla řešit a tak dělala, že neslyší. Jsem z toho už vážně nadně, hlavně kolikrát to jsou i dva měsíce než někam jedeme. No a hlídání není moc jednoduché, protože všechny příbuzné máme na druhém konci republiky.

15:26
Zůza
(neregistrovaný)

Aha, tak to ti nezávidím. A koukali jste třeba na nějakou egenturu na hlídání dětí? Já jsem z Prahy a tady to docela funguje. Můžeš si většinou vybrat mezi důchodkyní nebo studentkou. Kamarádka tam pracovala ještě když studovala a mají docela přísné podmínky pro přijímaní nových pracovnic.

13:37

Hlavně jí to musíš říct na rovinu. Jako jestli to takhle táhned už 4 roky, tak to je hrůza.

20:27
Radek
(neregistrovaný)

rostic: asi jí to budu muset říct, nechci aby to celé skončilo tak, že jí podvedu :-(.

Zůza: já jsem z Liberce, ale po něčem takovém se kouknu. Dost by mi to ulehčilo život.

09:56
Zůza
(neregistrovaný)

Jo to musíš, zvlášť když se bojíš, že bys jí mohl podvést. :-D to jí ale neřikej, tím jí určitě nepřesvědčích, věř mi.

13:47
Radek
(neregistrovaný)

Aha, dík za radu, měl jsem v plánu to do rozhovoru zahrnout. Myslel jsem, že bych jí tím vystrašil.

19:20
Zůza
(neregistrovaný)

Jo vystrašil a taky hodně naštval. Tohle bych fakt vynechala.

11:02

Pak dej vědět, jak si dopadl .

18:36
Radek
(neregistrovaný)

rostic: nic moc, včera jsem jí to řekl a dostal jsem největší přednášku o tom, jak je unavená, kolik toho za den musí stihnout a jak na sex nemá ani pomyšlení.

12:36

No ještě nezoufej, ženský sice vylítnou, ale pak se jim to rozleží v hlavně a třeba nakonec dosáhneš svýho :-).

23:17
Toušková
(neregistrovaný)

Co vyzkoušet něco nového v posteli, třeba by potom byla větší chuť. U nás doma to hodně pomohlo,můžu doporučit e-kondomy tam toho mají spoustu

20:49
Denysa
(neregistrovaný)

To e-kondomy neznám, jak tady posílají zásilky?

15:06
Toušková
(neregistrovaný)

Dobrý den, potrpí si na diskrétnost. Posílají bez názvu obchodu a v neprůhledném balení

16:11
Denysa
(neregistrovaný)

Tak to jsem ráda že je to v e-kondomy s doručováním takto, já vím že to píšou na stránkách ale raději si zjišťuji co a jak abych potom nebyla překvapená

18:46
Olivka
(neregistrovaný)

Co jsme s přítelem teď doma tak jsme z e-kondomy taky udělali objednávku ať si to trošku okořeníme a oba naprosto nadšení z eshopu

21:34
Gábuše
(neregistrovaný)

Eshop se mi moc líbí, zaujaly mě tu masážní strojky https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/masazni-strojky máte doma někdo nějaký?

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.