Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Seznámení přes internet

Seznámení přes internet

19:56
Vendy
(neregistrovaný)

Co si myslíte o seznámení přes internet, myslíte, že takhle může začít kvalitní a dlouholetý vztah??

09:41
Ali543
(neregistrovaný)

Já myslím, že to může vyjít, proč taky ne, ale myslím, že častěji to nedopadne. Ale nic proti takovému způsobu seznámení nemám, chápu, že někteří lidé nemají čas seznamovat se osobně, tohle může být dobré řešení

15:27

Z různých vyprávění znám pár lidí, co jim to spolu vyšlo a seznámili se přes net. Já sama jsem tento způsob taky kdysi zkoušela a žádná sláva teda Vadí mi na tom to, že jdeš na rande vlastně s úplně cizím člověkem, ani nevíš, jestli se ti bude líbit, jestli si budete rozumět (z korespondence toho moc nepoznáš), takže já osobně jsem spíš pro setkávání na živo :-) ale i tento způsob samozřejmě nezavrhuji

22:06

Já se tak seznámil se svou bývalou přítelkyní a vydrželo nám to spolu 3 roky, takže proč ne. Internet vám dává větší svobodu při navazování nových vztahů, člověk se tolik nestydí, nemusí vždy vypadat perfektně apod. Takže pro mě to má jisté výhody

10:02
aneta
(neregistrovaný)

No sice nemám zkušenosti se vztahem, který vznikl přes internet a pak pokračoval i v reálu, zato mám nezapomenutelnou zkušenost s láskou přes internet. Trvala asi dva roky, ten člověk byl z Itálie, dvakrát jsme se sešli i na živo a musm říct, že i to mailování, smskování a snění má něco do sebe :-)

17:17

aneta:
a proč to nedopadlo?

13:17
aneta
(neregistrovaný)

byla jsem ještě mladá (18) přestože mi nabídl, ať se za ním odstěhuji nebo ať aspoň přijedu, bála jsem se.. tak to nakonec vyšumělo ,ale doteď si občas pročítám staré maily a představuju si, jak to mohlo dopadnout :-)

16:47
ilona
(neregistrovaný)

Tak já mám třeba právě tu dobrou zkušenost. Seznámila jsem se s přítelem přes nternet a jsme spolu už 7 let, takže ANO, jde to

10:05
Vendy
(neregistrovaný)

ilona:

Jé, tak to blahopřeju, zároveň jsi mě potěšila a dodala trochu naděje

16:56

Proč by to nemělo jít? Seznamky existují už dost dlouho, dřív noviinové, dnes internetové a je spousta lidí, co se takhle seznámilo, je to úplně běžné a nevidím na tom vůbec nic špatného

10:01
Nela
(neregistrovaný)

antonio:

taky nevidím důvod, proč se nad tím vůbec zamýšlet, je to zkrátka jeden ze způsobů seznámení, jestli to vyjde nebo ne, už není ani tak závislé na tom, kde a jak se pár seznámil, spíš na nich dvou

19:32
Vendy
(neregistrovaný)

Nela:

já to vnímám stejně, jen mě zajímalo, kolik lidí má vztah, který začal takhle.

09:27
Roboros
(neregistrovaný)

Tak já se taky hlásím k úspěšným internetovým lovcům, s přítelkyní jsme se seznámili přes líbímseti a jsme spolu doteď - 4 roky

15:15
Klarisa
(neregistrovaný)

Vendy:

Jestli se ti rýsuje nějaký vztah, který je zatím jen v internetové podobě, určitě to zkus, pokud si rozumíte, nevidím důvod, proč to spolu nezkusit. Už jste se sešli i osobně?

09:32
Vendy
(neregistrovaný)

Roboros: blahopřeju :-)

Klarisa: no, právě, rýsuje osobně jsme se zatím nesešli, ale už se o téhle možnosti bavíme, snažíme se teď najít nějaký termín a místo :-)

00:29
Kuky
(neregistrovaný)
Vendy (neregistrovaný) | 25.11.2013 19:56

Co si myslíte o seznámení přes internet, myslíte, že takhle může začít kvalitní a dlouholetý vztah??

Já jsem poznala přítele na internetu a jsme spolu už dva roky a vše klape :-) Takže já to můžu doporučit.

03:33
Tomáš
(neregistrovaný)
| 26.11.2013 15:27

Z různých vyprávění znám pár lidí, co jim to spolu vyšlo a seznámili se přes net. Já sama jsem tento způsob taky kdysi zkoušela a žádná sláva teda Vadí mi na tom to, že jdeš na rande vlastně s úplně cizím člověkem, ani nevíš, jestli se ti bude líbit, jestli si budete rozumět (z korespondence toho moc nepoznáš), takže já osobně jsem spíš pro setkávání na živo :-) ale i tento způsob samozřejmě nezavrhuji

Jsi vůbec odvážná, že jsi s někým ven šla. Podle mě je tam obrovské procento ubožáků a magorů.

15:55
Roman
(neregistrovaný)

Zkousel jsem vice seznamek, a mel nekolik "znamosti". Nejvetsi problem je podle me v tom, odlisit ty co to mysleji vazne a seriozne.

Internetove seznameni prece neni o tom, ze si napiseme, a pak se prestehujeme k sobe a budeme spolu zit. Internetove seznameni je podle me prvni krucek k tomu, nekoho poznat a zkusit jestli to mezi nami "zajiskri". Nejedna se vzdy jen o nedostatek casu a prilezitosti, ale take s rostoucim vekem clovek nemuze na ulici pouze oslovit toho druheho: "jsi volna (volny), muzu se pokusit upoutat tvoji pozornost, a zkusit se ti dvorit?"

Prijde me, ze vetsina se bavi tim ze hleda, ale v podstate nechce nalezt. To, jaci jsme je nekdy take vec nazoru, okolnosti, a jeste k tomu se lety menime, to je OK, ale preci neni mozne zacinat vztah (inzerovat) jasnou lzi !! Tedy fotografii ktera byla porizena pred 10 lety (nebo nekdy i 10 kg).

Ja sam jsem z toho hledani a odhalovani "nepravosti" docela unaveny. Kazda takovahle zkusenost ubira na sile a motivaci k dalsimu hledani.

To ani nemluvim o dvou konkretnich zkusenostech, kdy se jednalo o primy podvod s pokusem ziskat penize.

Nechci zatracovat internotove seznameni a fandim tem co to mysli seriozne, ale je velmi tezke najit jehlu v kupce sena.

16:18
Slavek
(neregistrovaný)
Vendy (neregistrovaný) | 25.11.2013 19:56

Již jsem otrávený se seznamováním se. Vrchol byl tento týden, kdy jsem se setkal se slečnou která bere nehorázné penízky na svou dceru od jejího otce bez papíru aby mohla brát co největší dávky a ještě se jí to zdá málo, protože 400 - 500Kč denně rozhází za blbosti k ničemu a pak nemá 1x měsíčně 500Kč na plínky. Užívání si má své hranice, ale nemůžu kvůli tomu zanedbávat své děti. Sám mám malé dítě, todle bz mě nikdz nenapadlo. Mladé slečny dívky do 35let věku žijí zcela mimo realitu života. Většinou nikdy sami pořádně nepracovali a vše je pro ně samozřejmé. Jejich požadavky na partnera zcela převyšují cokoli co by žádali sami od sebe. Mockrát jsem zažil, že muž je povinen zahodit své dítě a přijmout cizí, jinak vztah nebude. No tak nebude, svět se nezboří. Prostě pro ženy a pro muže platí jiná pravidla i jiné zákony

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace