Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Sexcoach! :O

Sexcoach! :O

20:46
Marek
(neregistrovaný)

Včera za mnou přila přítelkyně s tím, že už delší dobu není spokojená s naším sexuálním životem a že se to rohodla řešit. Jenže ne tak že skusíme něco nového , ale najala nám nějakou sexcoachku nebo jak se to píše. Už někdo tuhletu blbost zkoušel? Mě se tam strašně nechce.

09:16
Michal
(neregistrovaný)

No to ti teda nezívidím. tak tam nechoď ne, si trochu dupni.

19:01

Já bych tam šla. Určitě tím projevíš přítelkyni důvěru a ona bude mít pocit, že se taky snažíš s tím něco dělat. A jakt o máš ty. Jsi s vaším sexuálním životem spokojený?

09:17
Marek
(neregistrovaný)

Jsem, nikdy jsem s tim nemel sebemensi problem. Bojim si to vyhledat na internetu, co tam s nama valstne bude ta zenska delat.

14:26

No nevím zda tu najdeš někoho kdo s tím má zkušenosti. Já si hlavně myslím, že to bude docela drahá stranda. Jednou jsem byla u lifekouče a ikdyž mi to něco dala, tak to za ty peníze rozhodně nestálo: Tak snad narazíte na někoho, kdo vám pomůže. Nebo spíš jí.

13:10

Já jsem o tom nedávno docela dost četl. Bude to spíš takové psychologické sezení. Nečekej nic úchylného :-D. Podle mě budete dostávat různé erotické domácí úkoly a pak si o nich budete u ní v kanceláři pvídat :-D:

17:30
Marek
(neregistrovaný)

Antoni:Ježiš jen to ne. Z toho mám snad nejhorší hrůzu. Jednou jsem s ní už musel jít na párovou terapii. Vypěstoval jsem si k té ženské co to vedla takovou nenávist, že jsme to museli přerušit. A nečekaně se nerozešli. Jsou to všechno jenom vykecávačky děr do hlavy.

09:30

:-D vykecávačky děr do hlavy. To je super, to si zapamatuju. Jdi tam, pak sem aspo0n napíšeš jaké to bylo.

17:26
Marek
(neregistrovaný)

Tak jsme tam šli: bylo to potupné, když popisovala před naprosto cizí ženskou, proč jí neuspokojuju. Vážně přemýšlím, jestli mi za to ten vztah stojí. Myslel jsem si, že jí miluju, ale teď už si tím tolik jisté nejsem :-(.

13:35
Michal
(neregistrovaný)

Možná, když se s ní rozejdeš, tak si uvědomí, že se chovala jak pizda.

18:51
Marek
(neregistrovaný)

Nejdřív jí řeknu, že tam na to sezení přístě už nepůjdu. Uvidím jak na to zareaguje. Ale mám strach že spatně.

13:01

Koukám, že je pro ženskou nebezpečné chtít po chlapovi jakoukoliv oběŤ. Styď se, chtít se s ní kvůli tomu rozejít.

17:01
Michal
(neregistrovaný)

Tak ale ona si mohla uvědomit, že když nesnášel psycholožku, tak se sexcoachem to nebud eo moc lepší.

16:01
Marek
(neregistrovaný)

Tak jsem ji to rekl, a pry si to musi vse rozmyslet. Fakt parada.

12:15
Karel
(neregistrovaný)
Marek (neregistrovaný) | 26.01.2014 20:46

Včera za mnou přila přítelkyně s tím, že už delší dobu není spokojená s naším sexuálním životem a že se to rohodla řešit. Jenže ne tak že skusíme něco nového , ale najala nám nějakou sexcoachku nebo jak se to píše. Už někdo tuhletu blbost zkoušel? Mě se tam strašně nechce.

Proboha, proč bys tam měl chodit? Copak žiješ v nějakém přitroublém americkém sitcomu?

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.