Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Sex ve třech

Sex ve třech

22:31
Mia
(neregistrovaný)

Ahoj, myslíte, že sex ve třech může zachránit stereotypní vztah?

09:05
Lenka
(neregistrovaný)

Ani náhodou, spíš ho rychle ukončí

13:31
Patricie
(neregistrovaný)

Rozhodně ne, sex ve 3 nemůže zachránit ždánej vztah, spíš zničit i ten, co byl v pohodě

21:17
Mia
(neregistrovaný)

Já tomu taky moc nevěřím, přítel po tom ale strašně touží.. a je fakt, že poslední dobou to v posteli není nic moc

09:27

Radši ať podvádí s tebou než bez tebe

14:21
Patricie
(neregistrovaný)

yana:

to si nemyslím, vidět mého přítele, jak si to přímo přede mnou rozdává ve dvou?? to radši ať o té nevěře nevím. Podle mě sex ve třech do vztahu nepatří, možná jen do vztahu, který není založený na citech ale jen na sexu.

20:47

Na sexu ve třech nic není, ale pozor, musí to chtít oba. Všeobecně je v sexu dovoleno úplně vše, když to chtějí všichni zúčastnění, takže já bych to tak neodsuzoval, i když sám takové potřeby nemám

10:01

souhlasím s antoniem, ještě bych dodala, že sex ve více než dvou rozhodně není nástroj pro udržení vztahu. Jak už se tu psalo, spíš to nefunkční vztah úplně dorazí. Sex ve třech podle mě ustojí jen velmi kvalitní pár, kde ani jeden není chorobný žárlivec, navzájem se tolerují a respektují a OBA s tímto krokem souhlasí.

18:15
Olga
(neregistrovaný)

Naprostý souhlas se simi, sama bych to neřekla líp, ale přesně tak si to myslím taky

17:51
Kajka
(neregistrovaný)

Já nevím, nemyslím si o sobě, že jsme puritán, ale nedovedu si představit, že bych se měla dívat na to, jak můj přítel sahá na jinou ženu, z toho se mi úplně zvedá kufr. Asi je to jen pro hodně silné nátury

20:40
Tom99
(neregistrovaný)

Já bych se o ženskou nedělil, nevidím jedinej důvod proč? Představa, že si do postele pozveme nějakýho dalšího frajera? To asi případný problémy fakt nevyřeší, spíš naopak

13:17

Tom99:

a co kdybyste si tam přizvali nějakou frajerku, to už si představit umíš, co? :-)))

17:52
Tom99
(neregistrovaný)

Tak kdyby to nevadilo mé přítelkyni, tak proč ne. Ale nutně to k životu nepotřebuju

13:00

Mia:

Hele už jen to, že o tom tak přemýšlíš znamená, že to není nic pro tebe. Pokud to není i tvůj sen, nedělej to, rozhodně to nedělej jen proto, že si to přeje tvůj přítel.

15:57
Mia
(neregistrovaný)

Asi máš pravdu.. jen se bojím, že když to neudělám, tak mě podvede anebo se se mnou rozejde. Vím, že mi napíšete, že takovej chlap pak nemá cenu, ale já ho mám prostě strašně ráda, vůbec si neumím představit, co bych bez něj dělala

00:31
Kuky
(neregistrovaný)
Mia (neregistrovaný) | 21.11.2013 22:31

Ahoj, myslíte, že sex ve třech může zachránit stereotypní vztah?

Ten zachrání jen sex v pěti... hlavně pokud jsi to někdy zkoušela v reálu, tak to většinou moc nedopadne. Viz. nový film Nimfomanka vol. 1 :-)

09:19
Míra
(neregistrovaný)
| 23.11.2013 20:47

Na sexu ve třech nic není, ale pozor, musí to chtít oba. Všeobecně je v sexu dovoleno úplně vše, když to chtějí všichni zúčastnění, takže já bych to tak neodsuzoval, i když sám takové potřeby nemám

Správně
18:40
Paja
(neregistrovaný)
Lenka (neregistrovaný) | 22.11.2013 09:05

Ani náhodou, spíš ho rychle ukončí

Ahoj jsem gay 30 let z okr Hodonin a hledam gay 30az70 let do pelisku muj tel 737038673 nonstop

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace