Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > sex s holkou

sex s holkou

13:07

Čau holky, už nějakou dobu přemýšlím o sexu s holkou. Měla jsem dlouhou dobu partnera, ale postupem času se mi s ním sex nelíbil a nakonec jsme se úplně rozešli. Párkrát mě napadlo se seznámit na internetu, ale pořád jsem taková zdrženlivá. Je mi 21 a doufám, že se někdy vyskytne situace, kdy bych si sex s holkou mohla vyzkoušet. Máte někdo podobný zkušenosti?

19:39
eliška
(neregistrovaný)

Jsem na tom stejně a láká mě to snad vícnež s klukem a to jsem se žádným ješte nespala :-D Přitahují mě holky i v reálu,ale lesba asi nejsem.Ráda bych si našla kamarádku s výhodama nebo s někoho s kým to můžu zkusit,ale taky jsem dost stydlivá :-D

15:40
Nikol
(neregistrovaný)

Ahojky....ja mam dlouho let partnera a bavime se o tom uz dlouho....chtela bych taky vyzkouset nejake to pekne mazleni s holkou...muj partner by se samozrejme nezapojil...jen by chtel byt u toho....myslim ze uplne strizliva bych asi byt ale nemohla protoze bych se stydela....sel by ste nekdo do toho??

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.