Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > S maželkou spíme odděleně

S maželkou spíme odděleně

12:20
Pavel45
(neregistrovaný)

Se ženou jsme se před pár lety rozhodli spát odděleně. Mohl za to částečně můj problém s chrápáním a taky to, že jsme každý vstával v jinou hodinu a navzájem jsme se rušili. Jenže jsem byl před půl rokem na operaci a chrápání ustalo. No a protože jsem změnil zaměstnání a začal pracovat z domova, tak to vyřešilo i druhý problém. Jenže stále spíme odděleně. Manželka tvrdí, že si na to už zvykla, ale já si myslím, že to pro nás neníd dobré. Má s tímto problémem někdo zkušenosti?

16:25

Zdravím Pavel45. Tak já osobně tohle řešit nemusím, protože zrovna s nikým nechodím. Ale kamarád to má taky tak a tvrdí, že mu to tak vyhovuje. Prej se líp vyspí.

19:50
Klára
(neregistrovaný)

Ahoj, a zkusil si jí poprosit aby ti to líp vysvětlila? Třeba tě touhle odpovědí jen odbila aby ti nemusela říkat pravý důvod?

14:11

Klára: možná jeho ženě jen křivdíš. Proč by si na něco takového nemohla zvyknout? Navíc dřív bylo uplně normální, že spali manželé odděleně. Společně ložnice jsou až výmysl moderní doby. Prý to taky není zdravé pro spánek. Docela chápu proč si to manželka oblíbila.

15:51
Pavel45
(neregistrovaný)

Je pravda, že vždycky říkala, jak se vrtím a tak. Ale taky říkala, jak je ráda, že může spát vedle mě a že se necítí v noci sama. Tak já nevím.

20:35
Klára
(neregistrovaný)

Podle mě v tom bude něco víc. Jasně, že se jí spí líp samotné, to asi skoro každému. Ale jestli jí to dřív nevadilo a teď jo, tak je možná načase se ptát, jestli není něco špatně i s vaším vztahem.

10:26

Je pravda, že ženský nikdy nic nedělají jednoduše. Asi bych se taky trochu obával toho, že vám to neklape a ty o tom ani nevíš.

13:45
Pavel45
(neregistrovaný)

No teď z toho mám ještě víc divný pocit. Ale spíme spolu pořád tak jednoud dvakrát týdně jako to bývalo dřív. jasně někdy do toho příjde únava, starosti nebo nemoc, ale jinak nemám pocit, že by se v tomhle ohledu něco změnilo.

20:26

kazdy vztah je jiny, nekdy odejde sex prvni a nekdy az jako posledni. Na tenhle ukazatal jistoty stastneho vztahu bych teda rozhodne nesazela.

18:56
Klára
(neregistrovaný)

Já bych se jí asi se svojí starostí teda svěřila. Přeci jenom nic nepotěší ženu tak, jako když se jí muž svěří se svými pocity. A to ať jsou jakékoliv. Možná si pak uvědomí co svou obyčejnou pohodlností způsobuje.

15:02

A možřná taky ne. Na tohle bych nesázel.

12:22
Pavel45
(neregistrovaný)

Tak jsem tedy dal na radu žen a svěřil se jí s tím. A jsem tam kde jsem byl. Prý to žádný skrytý důvod nemá a aŤ to neřeším.

09:46

:-D nevím, možná bych to fakt asi už neřešil. Jsou vzácné momenty, kdy to žena opravdu myslí vážně to, co říká.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.