Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Rozum nebo srdce

Rozum nebo srdce

17:45
Pralinka
(neregistrovaný)

Ahoj, mám takový problém. Jsem matka dvou dětí - samoživitelka a zamiloval se do mě muž, který by byl ochotný se o mě i mé děti postarat. K dětem se chová výborně a má je rád, stejně jako ony jeho, i ke mně je velice milý, problém je v tom, že mě vůbec fyzicky nepřitahuje. Řeším dilema, mám se pokusit to překonat a dát dětem opět tátu a dobrého parťáka a mně příjemného společníka, nebo to mám ukončit a pokusit se najít někoho jiného (což není vůbec snadné)

09:20
Rádce
(neregistrovaný)

Tohle je vážně těžké, myslím, že pokud si s ním jinak rozumíš, pokus se na něho zvyknout. I v jiných vztazích fyzično po čase vymizí a zůstává spíš jakési duševní pouto.

17:00
Ted
(neregistrovaný)

Myslím, že se 2 dětma si, bohužel, moc vybírat nemůžeš. Pokud tě má rád a děti také, zkus to, když by to vážně nešlo, tak to můžeš ukončit vždy.

09:17
Pralinka
(neregistrovaný)

Že to můžeš ukončit vždy platí spíš pro bezdětné. Nerada bych, aby si moje děti musely zvykat stále na nové tatínky, proto to tolik řeším.

13:55
Jana
(neregistrovaný)

Tomu rozumím, s dětma je hledání vhodného partnera mnohem složitější, buď se líbí dětem, ale nelíbí se mamce nebo naopak. V tomhle musíš poslechnout vlastní intuici.

18:15
Dara
(neregistrovaný)

Nepřijde mi fér, být s tím mužem jen proto, že by to mohl být dobrý táta. On hledá především ženu, která by jej milovala se vším všudy. Udělej radost sobě i jemu a nech ho jít.

22:40
Lena
(neregistrovaný)

Naprosto souhlasím s Darou. Jen bych to doplnila. V hledání partnera stále hledej především vhodného muže pro sebe, ne tátu pro tvoje děti. Jasný, že si dáš pozor, aby to nebyl nějaký úchyl nebo násilník, ale uvědom si, že děti budou mít jednou svůj život a ty se svým partnerem zůstaneš sama, proto bys měla vybírat hlavně podle vlastních měřítek, ne měřítek svých dětí.

12:06
Petra
(neregistrovaný)

Jak píšete, holky. Pralinko, uvědom si, že děti jsou šťastné, když je šťastná máma. Není třeba hledat přímo tatínka pro děti, radši hledej muže, kterého budeš milovat ty a on tebe, to že bude milovat i tvoje děti je pak samozřejmé.

16:26
Klik
(neregistrovaný)

Pralinka:

Vypadá to, že ho pěkně využíváš. Chlapík si myslí, že našel lásku a přitom je to vlastně jen chůva pro tvoje děti a společník pro nudné večery doma. Hm, pěkný

19:40
Pralinka
(neregistrovaný)

Vím, že to tak vyzní, jakože ho chci využít, ale to právě nechci, proto nad tím tak přemýšlím. Kdybych ho chtěla využít, neztrácím čas na téhle diskuzi.

09:36
Kristen
(neregistrovaný)

Souhlasím s holkama, že není moc fér s ním být jen proto, že by to byl dobrý táta pro tvoje děti. Na druhou stranu, nebyla bys první ani poslední, kdo se do svého partnera zamiloval až jaksi časem.. právě tím, že si ho váží ať už pro to, že je vtipný, galantní nebo proto, že je to skvělý táta. Nevidím na tom nic špatnýho, ne každá láska musí vzniknout na základě prvního dojmu.

17:37
Lena
(neregistrovaný)

Kristen:

Takhle jsem nad tím nepřemýšlela, ale něco na tom je.

Pralinka:

Tohle si nejspíš vážně budeš muset ujasnit sama. Pokud ti je s oním mužem dobře, máte si o čem povídat a navíc ho tvé děti mají rády, zkus to. Otázka, kolik ti je taky let. Jestli ti je 25 spíš bych doporučila hledat dál a nebála bych se, že zůstaneš na ocet. To samé se těžko doporučuje pětatřicátnici (tím se nechci žádné dotknout :-)

09:31
Pralinka
(neregistrovaný)

V tohle právě doufám.. že láska nějak přijde časem.

Jinak, je mi 32 a vím, že v tomhle věku je slušných a svobodných mužů jako šafránu :-)

Zkusím to s ním, je to slušný a milý člověk.

16:56
Kristen
(neregistrovaný)

To je důležité. I kdyby to byl model, za pár let stejně nebude a většinou, když je člověk tak nějak hezký uvnitř, časem zjistíš, že tato vnitřní krása prosakuje i na povrch a objeví se třeba ve vlídném pohledu nebo milujícím úsměvu a to je kolikrát mnohem přitažlivější než svaly a husté vlasy

12:22
Pralinka
(neregistrovaný)

Kristen:
Díky, tvoje slova mi moc pomohla

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.