Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > rozchod před svatbou

rozchod před svatbou

13:10
diana
(neregistrovaný)

Jsem s přítelem zasnoubená a on se během svatebních příprav rozhodl, že spolu dál nemůžeme být, vůbec to nechápu, co si o tom myslíte??

19:12

podle mě se zalekl povinností a zodpovědnosti

14:06
roxa
(neregistrovaný)

je to tvrdý, ale možná nad vámi začal víc přemýšlet a zjistil, že se k sobě tolik nehodíte.

19:52

a co ti řekl, jak to odůvodnil?

09:52
diana
(neregistrovaný)

no prý je zmatený a chce vydělávat peníze, protože chce být bohatý

17:05
lenicka
(neregistrovaný)

to je dost zvláštní výmluva, peníze přece může vydělávat i jako ženatý

22:20

Možná jen zpanikařil, zkus si s ním ještě promluvit, vysvětlit mu, že je škoda zahodit celý vztah, že ti na něm záleží a že ho v jeho vydělávání dokážeš podpořit

09:31
gina
(neregistrovaný)

já myslím, že zazmatkoval. Já bych se o něj pokusila ještě bojovat, ale ne na něho tlačit

17:40
diana
(neregistrovaný)

díky za rady, já ale vůbec nevím, jak o něj mám bojovat?

15:31
gina
(neregistrovaný)

jediný způsob, jak můžeš bojovat, je být trpělivá a chápavá. Asi bych se od něj na čas odstěhovala, aby měl čas přemýšlet. Můžete být v kontaktu, třeba zkusit občas někam zajít, snaž se kvůli němu netrápit

22:42
rama
(neregistrovaný)

tohle je naprosto normální, kluk prostě dostal strach... on se ještě naposledy trochu vyblbne a pak zas přijde se sklopenou hlavou, uvidíš

14:32
milady
(neregistrovaný)

jak píše rama. U nás to bylo podobné, když jsme měli asi měsíc nebo dva před svatbou, začal můj přítel přemýšlet, jestli děláme dobře, že se chce ještě bavit, že ještě nechce děti apod. Snažila jsem se ho uklidnit a podpořit, rozchod se sice nekonal, i když původně chtěl, vzali jsme se a všechno je v pohodě.

17:21
diana
(neregistrovaný)

snad máte pravdu, nerada bych o něj přišla, moc mi na něm záleží

12:26
milady
(neregistrovaný)

uvidíš, že to dopadne dobře, chlap si jen tak z ničeho nic neřekne, že se rozejde, zvlášť když se má ženit. To bys musela pozorovat delší dobu, že se něco děje. Jen dostal trochu strach

20:41
diana
(neregistrovaný)

milady:
snad máš pravdu, děkuju za podporu

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.