Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Rozchod?

Rozchod?

12:12

Přítelkyně mě v poslední době nějak zneklidňuje. Přestala mi dávat pusu na dobrou noc, když přijde z práce tak se nají a zaleza na počítač. Minule semnou nechtěla jít ani do kina, že je prý unavená. Bojím se, že už mě nemiluje a je to jen otázka času, kdy mě nechá. Jaký na to máte názor?

20:40

No tak možné to je. Asi by ses měl přestat bát a zkusit jednat. Zaplatit třeba nějaký romantický výdkendový pobyt nebo tak. Prostě jí nenechat jentak odejít a bojovat za ní.

17:11
Jardacarda
(neregistrovaný)

Hele kámo mě se to taky stalo a ani to co píše slečna carol mi nepomohlo. Když to má skončit, tak to skončí. V mém případě jsem akorát o rok a půl odvracel nevyhnutelné a v konečném důsledku jsem z toho ještě víc zdrcený. Možná bych se jí narovinu zeptal.

11:56
ruda
(neregistrovaný)

ja bych se ji neptal, akorat se nastve a nakonec to bude samozrejme jenom tvoje chyba, ze se rozejdete. Nedelej nic, tím nemuzes nic zkazit.

22:36

Ježiši, typický chlapi. Určitě to nenechávej jen tak. Bojuj za ní trochu. Možná by opravdu pomohl nějaký dialog. Tím, že ji budeš jen nabučeně sledovat jak se ti vzdaluje toho moc nevyřešíš.

11:20
ruda
(neregistrovaný)

podle me se tady nabizi naprosto ocividna otazka - spite spolu porad?

16:50

ruda: Jo spíme, ale už ne tak často jako ze začátku. Jsme spolu už šest let a teď spolu spíme tak jednou týdně. Vždycky v sobotu.

09:40

To mě nepříjde tak málo častý. Je to docela průměrné. Někde jsem četla, že 1-2 krát týdně je uplně v pohodě. Možná jí jenom zbytečně pozoruješ.

23:57
ruda
(neregistrovaný)

:-D jednou tydne? to je dost malo. Odejdi driv nez se ti tam objevi prvni pavucina.

09:22

Ruda: bože všechno není jenom o tom sexu. Ale takou odpověď jsem uplně čekala .

16:41
Jardacarda
(neregistrovaný)

Hele jestli s ní nemáš děti, rozestavěný dům nebo zaplacenou letní dovolenou, tak bych se jí zeptal hned narovinu, co tím svým chováním jako sleduje. Když se tvoje obavi potvrdí, tak aspoň budeš vědět na čem jsi.

04:21

Tak jsem se jí zeptal a byla to největší scéna, jakou jsem kdy zažil. Já jsem samo sebou ten špatný, který se chce rozejít s ní a proto na ní prej zkouším tyhle triky. No ta sme se dořvali a teď je doma tichá domácnost. Moc jsem si teda nepomohol. Přístě poslechnu ženskou!

19:47

děkuji, neboj ještě to určitě napravíš. Kup ten pobyt, nikde se na nikoho nedokože zlobit, když mu záda masírujou bublinky ve výřivce .

15:47
ruda
(neregistrovaný)

zbytecen za to vyhodis penize, podle me to od ni byla pekne prehnana reakce

01:40

Koupil jsem na slevomatu pobyt někde na moravě .Tak uvidím, dám tomu ještě šanci. Prej pojede a pak se uvidí.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.