Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Řeší váš přítel celulitidu?

Řeší váš přítel celulitidu?

15:11
Pája
(neregistrovaný)

Čau holky, už delší dobu mě trápí takový problém. Od té doby, co beru antikoncepci se mi začala dělat celulitida na stehnech a na zadku. Takže si teď při sexu potrpím na tmu. Přítelovi to vadí, prý by chěl rozsvítit aspoň lampičku. ALe já se bojím, že se mu už nebudu líbit.

20:57

Ahoj Páji, tak tohle fakt neřeš. Jestli si něčeho chlap při sexu nevšimne, tak je to celulitida. Nikdy v životě sem se s tím nesetkala a že já ji mám pořádnou.

10:46
Jiťule
(neregistrovaný)

Zdravím. Tak já mám podobnou zkušenost. Prostě to neřeš a hlavně mu o tom neříkej, jen by se na to pak soustředil!

18:16
Tomáš
(neregistrovaný)

Já přidávám svůj názor, jakožto muže. Opravdu nám nezáleží jestli máte celulitidu či ne. Celkově mi přijde že ten název vymyslely ženy, aby se navzájem mučili. Já si toho vůbec nevšimnu, zvlášť v posteli :-).

09:51

Já si celulitidy všimnu třeba na pláži, to tedy nepopírám. Ale při sexu na ní ani nepomyslím :-D.

17:20
Pája
(neregistrovaný)

:-D tak teď jsem docela potěšená. Ale vím o chlapech, co to řeší, jsou to teda většinou ty, co řeší hodně i sami sebe, ale prostě i tací se najdou.

09:50

Pája: jasně i takové kluky znám. S jedním jsenm bohužel chodila. Ten si mě pomalu převažoval a vařil nám samé bio, odtučněné hnusy bez chuti, protože sůl způsobuje zadržování vody :-D. Ale většina jich je podle mě normálních.

17:00
Jiťule
(neregistrovaný)

carol: jo tak jsou tací, ale i tak se jim dost často křivní. Já z nich mám vždy pocit, že mají víc problémů sami se sebou než s ostatními. Kdo je spokojený sám se sebou, tak neřeší ostatní přeci.

22:41
Pája
(neregistrovaný)

Jo tak určitě. Já někoho takového doma nemám. Přítel je normální chlap, co jí párky a pije pivo. :-D ale teda zase nevaří vůbec no. Tak to asi prubnu a uvidíme no.

09:05

Hlavně ho kdyžtak aspo0n ohlasíš a budeš vědět na čem jsi. Třeba tak poznáš jak se bude chovat až budeš mít postavu zničenou po dětech a tak.

14:32
Pája
(neregistrovaný)

Jo to je asi taky pravda. Zatím jsem nad tím takhle neuvažovala, ale je to logické. Přeci jenom strií se člověk nezbaví, kdyžto s celulitidou se dá jakž takž bojovat :-(.

22:01

Správně jste to děvčata vyřešila. :-D tak ti Pájo držím palce a snad ten tvůj chlap není uplný blb.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.