Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Rádoby sex ve třech

Rádoby sex ve třech

21:22
Anonym
(neregistrovaný)

Zdravím, potřeboval bych radu. S přítelkyní jsme dost často mluvili o sexu ve třech (MMŽ/MMF). Nejsme ještě odhodlaní do toho jít s nějakou cizí osobou. Napadlo mě udělat přítelkyni překvapení a zkusit jí trojku "napodobit". Máme doma docela velké fialové dildo a rád bych, aby si vyzkoušela techniku sendvič, kdy má v sobě dva penisy (v tomto případě jeden penis a dildo). Teď k dotazu: Za boha nemohu přijít na to, jak by se dalo to dildo rozpohybovat. Potřebuji aby se to hýbalo sem a tam. Klidně to jen nasadit na něco, co už se hýbe a jen tomu dopomůže dělat alespoň malinké pohyby sem a tam. Rukou to prostě není ono a mít to tam nehybně taky není to nejlepší. Desítky tisíc na nákup hotových výrobků bohužel nemám. Podobné zkušenosti už máme s análním kolíkem, ale ten je malý a hlavně se nehýbe. Poradí mi někdo? Zkoušel jsem hledat na internetu, ale moc jsem toho nenašel a s malými motůrky opravdu pracovat neumím, takže sestrojit si to sám ASI nezvládnu. Díky moc!

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace