Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Psaníčko-pravda nebo ne?

Psaníčko-pravda nebo ne?

18:37
Anonymka456
(neregistrovaný)

Ahoj, mám takovou menší prosbu o radu... Od začátku školního roku se mi líbí jeden kluk. Zkoušela jsem si s ním chatovat apod., Ale připadalo mi (z jeho projevu), že ho spíš otravuju. Zacínala jsem ztrácet naději, že bych ho mohla získat. Pak mi o hodině přišlo psaníčko z míst, kde sedí. Pisatel mi psal, že se mu líbím a jestli s ním budu chodit. Když jsem chtěla zjistit, kdo to je, psal, že na tom nesejde. Příští den jsem provedla průzkum a snažila se zjistit, kdo to byl. Ten kluk psal, že to posílal dál, další články řetězu jsem ale nemohla ověřit. Tak jsem to nechala být. Včera mi přišlo psanícko zase. Když jsem se tentokrát zeptala, kdo píše, nap4ed napsal, že se stydí a pak mi přišel papírek se jménem mého vysněného kluka. I rukopis by odpovídal. Teď jen, nedělá si ze mě legraci? Nebo to myslí vážně? Prosím, poraďte...

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.