Červenání > Prý je se mnou jen z rozumu

Prý je se mnou jen z rozumu

13:41
Barbora
(neregistrovaný)

Přítel mi před nedávnem během jedné hádky řekl, že už mě nemiluje, že je se mnou jen proto, že takových holek jako jsem já je málo - tolerantní, starostlivá, pečlivá apod. Úplně mě to dostalo, vůbec nevím, jak s touhle informací naložit. Mám s ním zůstat nebo se rozejít a opět hledat někoho, kdo mě bude skutečně milovat?

19:25
Funny
(neregistrovaný)

V hádce si lidi řeknou spoustu věcí, neber to tak vážně. Zkus si s ním o tom promluvit v klidu, nikdo přece nemůže být šťastný ve vztahu s někým, koho nemá rád.

09:36
Arida
(neregistrovaný)

No, pokud to myslel vážně, tak já bych se s ním rozešla. Nechtěla bych být s někým jen proto, že umím dobře uklízet, vždy včas zaplatím složenky a nedělám mu scény, když jde do hospody. to teda fakt ne

15:02
Tina23
(neregistrovaný)

No, já bych s ním teda taky nezůstávala, bála bych se, že dřív či později přijde nějaká, která bude taky tolerantní, hodná a starostlivá a navíc ji bude milovat. Přijde mi to, že s tebou zůstavá jen proto, že nechce být sám, než najde někoho jinýho. Docela sprostý

10:10
Alis
(neregistrovaný)

Vykašli se na něho, budeš se jenom trápit.

20:12
Trol
(neregistrovaný)

Otázka, co si představuje pod pojmem láska, pokud to bere tak, že láska je ta poblázněnost, co všichni na začátku pociťují, stav, kdy nemůžeš být bez ní a myslíš na ni kudy chodíš, tak je jasný, že po nějaké době už lásku necítí. Možná to myslel tak, že už tě nemiluje jako na začátku, ale protože jsi taková jaká jsi, tak si tě váží a má tě rád. A to je podle mě v pořádku, ideální stav, kdy zamilovanost vystřídá úcta a tolerance k tomu druhému.

12:00
Funny
(neregistrovaný)

Jak píše Trol, zeptej se ho, co k tobě tedy skutečně cítí, pokud nic, je to blbý, pokud tě má rád, i když už tě bere spíš jako kamarádku, není to špatný, tak se opravdu většina fungujících dlouholetých partnerství vyvíjí, že se z vás stanou spíš kamarádi s benefity a není to špatně. Zamilovaní nemůžete být věčně, to by tě zničilo

20:46
Atka
(neregistrovaný)

Já nevím, ale já bych nechtěla vztah založený jen na kamarádství, ve vztahu přece musí být vášeň a dynamika, to v přátelství není. Nezůstávala bych s klukem, kterej mě už nemiluje.

11:17
Funny
(neregistrovaný)

Atka:

Jo, v dívčích představách to tak je, že ve vztahu je vždy obrovská láska a vášeň a ti dva chtějí být celý život každou chvíli jen spolu, povídat si o svých citech a vyznávat si lásku. Když pak dospěješ, zjistíš, že o tomhle to vůbec ale vůbec není. Že dlouholetý vztah je skutečně podobný spíš dobrému přátelství, kdy se dva lidi mají rádi, zasmějí se spolu, proberou své problémy a poskytnou si sex, taky jsou rádi, když si od sebe odpočinou, někdy se pohádají, protože si lezou na nervy, nebo protože žena odmítá vařit/uklízet a muž nechce opravit prasklou žárovku, to už moc romanticky nezní, že? Ale, tohle je skutečný vztah, skutečný život, bohužel, nebo možná bohudík, za chvilku by ti z neustálýho vyznávání lásky a přítele věčně za prdelí hráblo, to mi věř

17:16
Lipa
(neregistrovaný)

Barbora:

No a jak dlouho spolu vlastně jste? A kolik vám je let??

20:15
Barbora
(neregistrovaný)

Lipa:

Jsme spolu necelých pět let, mně je 26 a jemu 24

13:17
Trol
(neregistrovaný)

No, po pěti letech už vážně nemůžeš čekat žádnou velkou zamilovanost, myslím, že to opravdu nebude tak horké, jak se ti to v hádce mohlo jevit. Jak se k tobě chová jinak? V běžným životě?

15:30
Barbora
(neregistrovaný)

Jak kdy, ale zdá se mi, že poslední dobou je ke mně takový chladnější, většinou chce mít klid, přijde z práce a chce být sám, říká, že je unavený, když s ním chci o něčem mluvit, moc nadšený z toho není, vymluví se, že ho bolí hlava a jde radši spát. Je fakt, že má docela náročnou práci ve vedoucí pozici.. nevím, co si o tom všem myslet

09:52
Funny
(neregistrovaný)

Možná je fakt unavený, proto se nemůže naplno věnovat ani vlastním citům, jestli má problémy v práci, tak věřím, že poslední na co má chuť, je analyzovat ještě vlastní city. Dej mu čas, když se to nezlepší a budeš se pořád cítit tak nějak zanedbávaná, tak si s ním promluv a teprv potom začni přemýšlet nad rozchodem

16:42
Barbora
(neregistrovaný)

Tak díky za reakce, sice se ani o moc líp necítím, ale tak, možná to fakt moc prožívám

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace