Červenání > Proč holky víc letí po zadaných?

Proč holky víc letí po zadaných?

16:57
Jirka
(neregistrovaný)

Mám takovej pocit jen já nebo se mnou někdo souhlasíte? Se svou novou partnerkou jsem několik měsíců, předtím jsem byl docela dlouho sám a moc se mi nedařilo navázat vztah. Od té doby, co jsem zadaný se vše otočilo o 360 stupňů. Holky po mně začaly mnohem víc letět a to jak ty, který jsem znal a dřív mě nechtěly, tak i úplně cizí. Jak je to možný????

20:27
Eva23
(neregistrovaný)

Myslím, že to je tím, že když jsi teď zadaný, tak působíš víc uvolněně a spokojeně. Nesnažíš se holky uhánět, což nás občas dost obtěžuje, naopak působíš lhostejně a to je přitahuje.

09:42
Denisa
(neregistrovaný)

Nevím, čím to je, ale měla jsem ten samý pocit, když jsem začala chodit s přítelem, najednou jsem měla hned několik nápadníků.

15:10
Rona
(neregistrovaný)

Myslím, že to bude v tom, jak píše Eva23, prostě nepůsobíš tak v křeči.

13:51
Parkour
(neregistrovaný)

Je to tím, že holky jsou závistivý, dokud jsi byl sám, tak tě nechtěly, protože přece nebudou chtít něco, co nechce žádná, až v momentě, kdy jsi začal s někým chodit, tak si řekly, že na tobě asi něco je, tak tě najednou chtějí taky. Prostě ženský, všechny si navzájem jen všechno závidí.

16:35
Dalek
(neregistrovaný)

A jak se projevuje to, že po tobě letí??

20:17
Jirka
(neregistrovaný)

Dalek:

No, holky, co mě znají a moc dobře ví, že jsem zadanej, mi píšou sms nebo na fb, snaží se flirtovat, nechci k nim být hrubej, tak jim odepisuju, ale rozhodně s nima neflirtuju, spíš se to snažím nějak zahrát do outu nebo to prostě ignoruju.

13:12
Lee
(neregistrovaný)

Pokud jim nenapíšeš, ať toho nechají, asi toho nenechají a nemyslím, že by se některá urazila za to, že jí napíšeš, že si zadaný, nebo že by to vypadalo hrubě, aspoň od nich budeš mít klid, když ti to vadí.

15:37
Igy97
(neregistrovaný)

Lee:

Spíš to vypadá, že mu to až tak nevadí, jenom by se chtěl pochlubit

22:52
Tanja
(neregistrovaný)

Myslím, že po tobě víc jdou, protože ses začal chovat jinak, aniž by sis to uvědomoval. Není to kvůli tomu, že jsi zadanej, jen asi působíš víc sebevědomě a to holky vždy přitahuje

13:16
Tommm
(neregistrovaný)

Jirka:

Prostě ty holky, co tě otravují normálně odpálkuj. Nenech si ohrozit vztah holkama, který tě předtím stejně ani nechtěly. Radši si užívej novej vztah.

15:42
Bohda
(neregistrovaný)

Já nevím jak ostatní ženský, ale pro mě zadanej chlap rozhodně není přítažlivější. Spíš naopak, jakmile zjistím, že je chlap zadanej, úplně mě přejde chuť na cokoliv, hned ho vidím, jak sedí se svoji holkou někde v křesílku v županu, masíruje jí nohy a šišle na ni Takže, děkuji ale nechci

09:11
Jani4
(neregistrovaný)

Bohda:
Já to mám úplně stejně

17:27
Jirka
(neregistrovaný)

Asi máte pravdu, že to bude tím, že se cítím víc v pohodě a nesnažím se nikoho nabalovat. Těm holkám napíšu, že nemám zájem, že jsem zadanej. Mám svoji přítelkyni fakt rád a myslím, že by z toho mohlo být něco víc

20:12
Bohda
(neregistrovaný)

Jirka:
Tak ať vám to vydrží co nejdýl

22:24
Leonardo
(neregistrovaný)

Ženský jsou ubohá zvířátka, které podléhají pudům více než muži. Přitahuje je zdravé sebevědomí a to, že si teď víc věříš a jsi uvolněnější. Zároveň každá chce to co má ta druhá, neboť jí to závidí.

18:40
člověk
(neregistrovaný)

Ženy jsou značně stádní. Co má nebo chce jedna, to chtějí i ostatní. Závist v tom ale nehraje hlavní roli. Ženy si nevytvářejí názory, pouze je přejímají. Ideální tvor pro konzumní společnost a proto právě na ně a na děti zaměřují producenti reklam své úsilí.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace