Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Problémy se zvířectvem v malém bytě

Problémy se zvířectvem v malém bytě

13:05
Karla
(neregistrovaný)

Zdravím místní osazenstvo. Máme s manželem garsonku. Je to moc pěkné bydlení, ale má jeden problém. Máme jednu hodně aktivní kočku. Je to miláček, ale nevíme co sní, když přijde na sex. Nemáme jí kam zavřít a to je docela zásadní problém. Sice je možné ji zavřít do koupelny, ale pak strašně mňouká a vše zkazí.

Nešil někdo již podobný problém?

13:06

Velké problémy mají většinou jednoduché řešení. Co si najít nějaké větší bydlení? Pak je tu další možnost a to se zbavit kočky, což asi nikdo z vás nechce.

15:46
Karla
(neregistrovaný)

petr123: Bydlíme v Praze a je tady hodně drahé bydlení. Šetříme na něco mnohem lepšího, ale nechce se nám vrážet peníze do něčeho drahého, protože by to bylo jen na kratší čas.

19:21
Marek
(neregistrovaný)

A to je ta kočka vážně tak otravná? Copak nikdy nespí, vždyť je to kočka.

14:41
Karla
(neregistrovaný)

Marek: Ano je opravdu hodně hodně otravná

21:12
Anet
(neregistrovaný)

S tímhle podle mě nic neuděláte pokud se nepřestěhujete. Jinak to nemá smyl řešit. Ještě můžete vždycky kočku uspat, ale to bych nedělala.

09:30
Karlík
(neregistrovaný)

Já bych koupil ještě druhou kočku. pak je zevřete do koupelny a budou si tam hrát a je to vyřešené.

14:05
Leila
(neregistrovaný)

Hodně mi to připomíná problém, který jsem taky řešila. Vše to pramení z toho, že do malých bytů si lidé nemají kočky vůbec pořizovat. Celkově bych tam vůbec zvířata necpala. Pak se řeší takovédle problémy a to se ani nebavíme o tom, že to zvíře je nešťastné.

21:11
Karla
(neregistrovaný)

Myslím, že naše kočka je docela spokojená. Je to druh, který se hodí do bytů. Staráme se o ní dobře.

14:46
Leila
(neregistrovaný)

Karla: Určitě si nemyslíš, že by se vaší kočce více líbilo v nějakém domě se zahradou? Jsem si tím úplně jistá.

19:31
Albertík
(neregistrovaný)

Pořiďte si prostě větší byt a je to vyřešeno. Stačí nějaká 2+1.

09:30
Karla
(neregistrovaný)

Zkusíme to promyslet... je asi pravda, že byt ovšem prospělo.

13:51

Vůbec nevím co řešíš. Buď oželíš sex, kočku nebo se poohlédni po novém bytě.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace