Červenání > Přítelkyně nechce dítě. Nikdy!
|<<1>>|

Přítelkyně nechce dítě. Nikdy!

17:20
Felix
(neregistrovaný)

Mám přítelkyni, se kterou jsem už 5 let a stále ji mám moc rád. Ve vztahu nám to naprosto klape až na jeden problém. Nechce dítě a to ne teď, ale prý vůbec. Tvrdí, že problém není ve mě, prý mě miluje, jen prostě po dětech netouží. Já nevím, mám z toho spíš dojem, že se mnou nepočítá, že mě nechce jako potencionálního otce svých dětí. Co si o tom myslíte?

12:46
Mari21
(neregistrovaný)

Zkus ji požádat o ruku, možná si nedokáže představit dítě s tebou, když spolu jen chodíte. Třeba, když uděláš toto gesto, uvědomí si, že to je vážný.

17:00
Aja
(neregistrovaný)

Tak prostě nechce děti, ne každej touží po dětech a nemyslím si, že to má něco společnýho s tebou

23:01
Paloma
(neregistrovaný)

Zbytečně to řešíš, jak píše Aja, prostě nechce děti, i takový holky jsou mezi náma Buď rád, že ti to řekla na rovinu a netahá tě za nos. Je na tobě, jestli to vezmeš tak jak to je nebo si najdeš jinou holku, která by děti chtěla. Jednoduchý

10:22
Inka
(neregistrovaný)

Mě to moc fér teda nepřijde, po pěti letech říct, že nechci děti.. tohle by se mělo ujasnit hned na začátku vztahu, je to naprosto rozdílný pohled na život. Většina lidí se páruje jednak proto, aby nebyli sami samozřejmě, ale hlavně proto (i když možná trochu podvědomě), aby jednou založili rodinu, tzn i děti. Mě by tohle teda pěkně naštvalo, kdyby mi přitel po 5 letech oznámil, že vlastně nikdy nechce děti. Tzn. že jsem s ním ztratila 5 let života a těžko někdy ve 30 budu hledat dalšího partnera, který se mnou bude sdílet životní hodnoty.

16:45
Felix
(neregistrovaný)

Inka:

Na její obranu musím říct, že tohle mi říkala hned od začátku. Ale jsme spolu od jejích 22, bral jsem to tak, že je na děti ještě mladá a že mateřský pud se dostaví s věkem, no asi jsem se přepočítal. Já děti jednou v životě rozhodně chci, chci normální rodinu a nejradši bych je měl s ní.

21:27
Inka
(neregistrovaný)

Felix:

Tak to je jiná, to je pak tvoje blbost, že doufáš, že člověk se mění. Jasně, mohla by k tomu dospět, spousta holek to tak má, že na ně přijde mateřství z ničeho nic, i když si myslely, že děti nikdy chtít nebudou. Tak to si teď musíš rozhodnout, jestli ji miluješ natolik, že jsi ochotný od tohoto snu (mít děti) odstoupit a zůstat s ní, nebo ne a rozejít se.

10:31
Pavla345
(neregistrovaný)

Mari21:

Na tohle bych moc nevsázela. Mně je 25, celej život tvrdím, že nechci děti a stejně to beru i teď. Přítel mě požádal o ruku a ani tohle můj postoj k dětem nezměnilo. Prostě, ne každá žena chce v životě děti. Já mám štěstí, že můj přítel to bere a nic mi nevyčítá, ani mě do ničeho netlačí.

14:05
Radka
(neregistrovaný)

No, vypadá to, že pro tebe je to docela důležitý, mít děti, což naprosto chápu, já děti ještě nemám, ani je v nejbližší době neplánuju, ale rozhodně bych nechtěla být bezdětná celej život. Radím ti, rozejdi se s ní a najdi si holku, která to bude mít stejně jako ty. Taky by se mohlo stát, že ji to jednou budeš dávat za vinu, že prožíváš život bez dětí.

19:41
Valek
(neregistrovaný)

Co řešíš?? Tak s ní buď bez dětí, třeba se to u ní za deset let změní, nebo ty si zvykneš na život ve dvou a když ne, tak si najdeš jinou a s ní si děcka uděláš. Ty máš na rozdíl od ženských tu výhodu, že se můžeš rozhodnout mít děti třeba i v 50

09:56
Alena
(neregistrovaný)

Valek: no tvoje podání je dost svérázné, ale v jednom máš pravdu. Chlap nemusí řešit biologický hodiny, a klidně může čekat, že si to žena jednou rozmyslí a když ne a zjistí, že to pro něho je velkej problém, tak to hold ukončí a najde si jinou.

16:32
Jíťa
(neregistrovaný)

souhlasím s Alenou a Valek.
Felix:

počkej, netlač na ni, já si myslím, že to na ni jednou přijde. Podle mě ve skutečnosti není žádná žena, která by nikdy netoužila po dítěti, jen na některou to přijde ve 20, na jinou ve 40, ale jednou zjistí, co je pravý smysl života.

20:01
Terez
(neregistrovaný)

Já bych to taky zkusila ještě vydržet, hlavně bez nátlaku. Jo, kdybys byl holka, které je 30 a řešila stejný problém u svého partnera, tak té bych rozhodně poradila rozchod, ale ty jsi chlap, tak nemáš kam spěchat.

13:36
Rob
(neregistrovaný)

No jo, ale ono už pak nemusí být tak jednoduchý v 50 najít ženskou. Ne každej je v 50 kasanova, kterej má nabouchanou šrajtofli chechtákama

21:10
Felix
(neregistrovaný)

Máte pravdu, počkám a uvidím, jak se náš vztah bude vyvíjet. Mám ji jinak vážně moc rád, ani si neumím představit, že bych byl s nějakou jinou

22:57
luk
(neregistrovaný)

já už čekám osm let jestli se rozhoupe a už mě to začíná docela štvát silně přemýšlím o tom že to pomalu zabalím a zkusím to jinde

18:36
Martina
(neregistrovaný)
Jíťa (neregistrovaný) | 24.10.2013 16:32

souhlasím s Alenou a Valek.
Felix:

počkej, netlač na ni, já si myslím, že to na ni jednou přijde. Podle mě ve skutečnosti není žádná žena, která by nikdy netoužila po dítěti, jen na některou to přijde ve 20, na jinou ve 40, ale jednou zjistí, co je pravý smysl života.

Já tedy nechci děti nikdy, takže vidíte, že taková žena existuje. Je mi 35, takže už si to nerozmyslím a ani na to nemám čas. Můj partner to ví od začátku a počítá s tím. A vaše tvrzení, že pro každou ženu musí být pravý smysl života děti je úplná hloupost. Mám děti ráda, ale když je můžu po pár hodinách vrátit rodičům. A lidé jako vy, kteří tvrdí, že žena která nemá děti je méněcenná a jediný smysl života ženy je porodit dítě, tak ti mne v mém přesvědčení jedině utvrzují. Mám holt jiné priority a jiný smysl života než děti.

17:22
Liliana
(neregistrovaný)
Felix (neregistrovaný) | 20.10.2013 17:20

Mám přítelkyni, se kterou jsem už 5 let a stále ji mám moc rád. Ve vztahu nám to naprosto klape až na jeden problém. Nechce dítě a to ne teď, ale prý vůbec. Tvrdí, že problém není ve mě, prý mě miluje, jen prostě po dětech netouží. Já nevím, mám z toho spíš dojem, že se mnou nepočítá, že mě nechce jako potencionálního otce svých dětí. Co si o tom myslíte?

Já naprosto nevím, co je na tom nenormálního. Slyšela jsem, že u 8% žen se mateřský pud nedostaví nikdy. Mně osobně je 29 let, po dětech jsem nikdy netoužila a nic se na tom nemění. Přijde mi hrozné, že bych měla zahodit svůj spokojený život a obětovat veškerý čas dítěti. Můj přítel to ví, a chápe to. Jen moje potenciální tchýně mě považuje za zrůdu. Co jsem to přeci za ženskou, která netouží po tom, aby jí narostlo obrovské břicho, nechala se následně tam dole rozervat a několik měsíců se pořádně nevyspala?

Klidně mě kamenujte, ale některé ženy to tak prostě mají...

08:37
agata
(neregistrovaný)
Martina (neregistrovaný) | 23.08.2014 18:36

Já tedy nechci děti nikdy, takže vidíte, že taková žena existuje. Je mi 35, takže už si to nerozmyslím a ani na to nemám čas. Můj partner to ví od začátku a počítá s tím. A vaše tvrzení, že pro každou ženu musí být pravý smysl života děti je úplná hloupost. Mám děti ráda, ale když je můžu po pár hodinách vrátit rodičům. A lidé jako vy, kteří tvrdí, že žena která nemá děti je méněcenná a jediný smysl života ženy je porodit dítě, tak ti mne v mém přesvědčení jedině utvrzují. Mám holt jiné priority a jiný smysl života než děti.

NAPROSTÝ SOUHLAS

je mi 39. a nikdy jsem ani minutu nepřemýšlela nad tím že bych děti měla,,partner to ví a souhlasí máme to stejně. prostě některé ženy je nechtějí smiřte se s tím.Kdo je chce prosím,,, v pořádku je to jeho věc ale nesudte rozhodnutí někoho jiného když se vás netýká

10:48
Maky
(neregistrovaný)
Felix (neregistrovaný) | 20.10.2013 17:20

Dobrý den, jestli se na to vaše přítelkyně necítí, tak ji za to neodsuzujte. Některé ženy prostě děti mít nechtějí. Vidí je třeba jako zátěž ve svém životě. Mě je 29 a taky nikdy nechci mít děti, můj přítel to ví a respektuje to. A pravděpodobně to neznamená, že byste byl špatný otec, řekla by to asi komukoliv jinému, že o děti nestojí. S tím prostě nic neuděláte.Musíte se s tím smířit nebo se v té horší variantě rozejít.

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace