Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítelkyně má v mobilu fotky cizích kluků

Přítelkyně má v mobilu fotky cizích kluků

13:50
Ondra
(neregistrovaný)

Ahoj všem, nedávnou jsem se koukal na fotky, které má přítelkyně v mobilu. Nešmejdil sem, jen sem se díval na ty, kde jsme spolu, protože nás hodně často fotí na mobil. No a najednou jsem tam našel fotky, kde jsou vyfocení cizí kluci, v klubech, někdy venku, pak v nějakém bytě. Mám z toho pocit, že mě tahá za nos. Mám jí o tom říct, že to vím?

17:26

JO! Jinak tě to bude zbytečně užírat.

09:47
Jakub
(neregistrovaný)

No tak já bych jí to tedy neřikal. Je to její věc co má v mobilu a neměl ses jí tam co hrabat. Kdyby tohle udělala přítelkyně mě, tak jí pošlu někam. Fakt to můžuo být jenom kamarádi a akorát se kvůli tomu pohádáte.

21:06
Ondra
(neregistrovaný)

Ale já mám možná náladu se hádat, protože ona je stračná stíhačka a já se nesmím stýkat z žádnou kamarádkou, kterou ona nezná a nejlíp u toho taky musí bejt.

10:26
Jakub
(neregistrovaný)

I tak jsi se jí pořád hrabal v mobilu. To se prostě nedělá. Já bych to nechal.

18:22

Ahoj Ondro, mě se stalo něco podobného. No a tak jsem začala s přítelem chodit na víc akcí a postupně tam všechny ty holky poznala. To je nejlepší. Mrkni třeba na facebook a koukni se na její přátele - třeba je tam najdeš, pak se na ně můžeš zeptat.

22:40
Ondra
(neregistrovaný)

Mischka: jo to by šlo, snad je na těch profilovkách poznám. Tam je problém v tom, že jsem každý z jiné vesnice a často chodíme na různé akce zvlášTˇ, to se asi bude muset změnit. Jestli to do té doby v sobě udržím.

09:05

No to se snaž udržet. Nebo už se taky na žádné akci nemusíte sejít. Tohle holky nesou fakt špatně.

13:56
Jakub
(neregistrovaný)

Tohle nese prostě špatně každý, co si budem povídat :-D.

17:40
Ondra
(neregistrovaný)

Našel jsem dva ty kluky na FB, jeden je spolužák ze střední a druhý s ní bydlí na vesnici. ALe to mi je obojí k ničemu, kdyby mě s nima podváděla, tak si toho ani nevšimnu.

10:16
Jakub
(neregistrovaný)

Tak to by byla hodně evil kdyby měla tři chlapy najedou :-D. To se mi nějak nezdá, je to jak z nějakého blbého filmu.

16:51
Ondra
(neregistrovaný)

Mára: jo já vím, je mi z toho na nic.

09:51

Moc to prožíváš, určitě se to vysvětlí. Znám spoustu lidí, co se takhle kvůli nedorozuměním připravilo o fajn partnery.

17:11
Ondra
(neregistrovaný)

Rozhodl jsem se to neřešit a počkat na nějakou párty, kde budeme oba. Snad tam někdo z těch kluků bude.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace