Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítelkyně má v mobilu fotky cizích kluků

Přítelkyně má v mobilu fotky cizích kluků

13:50
Ondra
(neregistrovaný)

Ahoj všem, nedávnou jsem se koukal na fotky, které má přítelkyně v mobilu. Nešmejdil sem, jen sem se díval na ty, kde jsme spolu, protože nás hodně často fotí na mobil. No a najednou jsem tam našel fotky, kde jsou vyfocení cizí kluci, v klubech, někdy venku, pak v nějakém bytě. Mám z toho pocit, že mě tahá za nos. Mám jí o tom říct, že to vím?

17:26

JO! Jinak tě to bude zbytečně užírat.

09:47
Jakub
(neregistrovaný)

No tak já bych jí to tedy neřikal. Je to její věc co má v mobilu a neměl ses jí tam co hrabat. Kdyby tohle udělala přítelkyně mě, tak jí pošlu někam. Fakt to můžuo být jenom kamarádi a akorát se kvůli tomu pohádáte.

21:06
Ondra
(neregistrovaný)

Ale já mám možná náladu se hádat, protože ona je stračná stíhačka a já se nesmím stýkat z žádnou kamarádkou, kterou ona nezná a nejlíp u toho taky musí bejt.

10:26
Jakub
(neregistrovaný)

I tak jsi se jí pořád hrabal v mobilu. To se prostě nedělá. Já bych to nechal.

18:22

Ahoj Ondro, mě se stalo něco podobného. No a tak jsem začala s přítelem chodit na víc akcí a postupně tam všechny ty holky poznala. To je nejlepší. Mrkni třeba na facebook a koukni se na její přátele - třeba je tam najdeš, pak se na ně můžeš zeptat.

22:40
Ondra
(neregistrovaný)

Mischka: jo to by šlo, snad je na těch profilovkách poznám. Tam je problém v tom, že jsem každý z jiné vesnice a často chodíme na různé akce zvlášTˇ, to se asi bude muset změnit. Jestli to do té doby v sobě udržím.

09:05

No to se snaž udržet. Nebo už se taky na žádné akci nemusíte sejít. Tohle holky nesou fakt špatně.

13:56
Jakub
(neregistrovaný)

Tohle nese prostě špatně každý, co si budem povídat :-D.

17:40
Ondra
(neregistrovaný)

Našel jsem dva ty kluky na FB, jeden je spolužák ze střední a druhý s ní bydlí na vesnici. ALe to mi je obojí k ničemu, kdyby mě s nima podváděla, tak si toho ani nevšimnu.

10:16
Jakub
(neregistrovaný)

Tak to by byla hodně evil kdyby měla tři chlapy najedou :-D. To se mi nějak nezdá, je to jak z nějakého blbého filmu.

16:51
Ondra
(neregistrovaný)

Mára: jo já vím, je mi z toho na nic.

09:51

Moc to prožíváš, určitě se to vysvětlí. Znám spoustu lidí, co se takhle kvůli nedorozuměním připravilo o fajn partnery.

17:11
Ondra
(neregistrovaný)

Rozhodl jsem se to neřešit a počkat na nějakou párty, kde budeme oba. Snad tam někdo z těch kluků bude.

© 2007-2021 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.