Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítelkyně má profil na seznamce

Přítelkyně má profil na seznamce

14:02
Theo
(neregistrovaný)

Moje mladší sestra našla na líbku profil mé přítelkyně. Když mi to řekla, napadlo mě, že je to asi ještě z dob, kdy jsme nebyli spolu, podíval jsem se a nestačil jsem se divit. Profil je aktuální, stále tam přidává nové fotografie a uvádí, že hledá muže. Začal jsem ji pochopitelně víc hlídat a zjistil jsem, že s některými muži je v kontaktu, myslím, že jen přes net, ale kdoví, co se z toho vyvrbí. Vůbec nevím, co mám dělat

20:31

Zkus jí to říct a uvidíš

17:25
Teena
(neregistrovaný)

Možná je to pro ni jen neškodná zábava, třeba v tom nevidí nic víc, jen rozptýlení a povzbuzení sebevědomí. Holky rády slyší, jak jsou krásné a pod. a od vlastních kluků to časem slýchat přestanou, tak to možná řeší takhle :-)

20:35
Pavlus
(neregistrovaný)

Zkus se tam zaregistrovat pod cizím jménem a napsat jí, uvidíš, v jakým smyslu tohle dopisování bere. Jestli jí jde jen o pokec nebo o něco víc

10:06
alisa
(neregistrovaný)

Pavlus:

nemyslím, že je to dobrej nápad, myslím, že ať napíše cokoliv, Theo z toho nadšenej nebude. Pochybuju, že si píše s jinýma klukama o tom, jak strašně miluje svýho přítele

14:15

Promluv s ní, je to lepší než ji stíhat a vydávat se za někoho jinýho, abys ji "přichytal při činu".

21:26
Theo
(neregistrovaný)

Už jsem s ní o tom samozřejmě mluvil, profil si smazala, za pár týdnů založila nový, pod jiným jménem. Vůbec nevím, co s ní. fakt přemýšlím, že se tam zaregistruju pod cizím jménem a zkuím ji čeknout.

10:01

A co si od toho slibuješ?? To jí radši znovu řekni, že o jejím novém profilu víš a jak je pro tebe důležité, aby neměla svůj profil na seznamce a pokud ho tam chce mít, tak se s ní rozejdeš.

13:07
Janka
(neregistrovaný)

Souhlasím s Nikolou, nesnižuj se pronásledováním jí pod cizím jménem. A nebuď naivní, nic příjemného se nedovíš. Normálně tam hledá chlapy, se kterýma buď flirtuje jen přes net, nebo hledá někoho do realu ať už jako milence, zadní vrátka, kdyby to s tebou nevyšlo, nebo jako náhradu za tebe. R

17:12
Inka
(neregistrovaný)

Neřešíš to zbytečně?? Tak si prostě s někým píše, no a? Pokud se zamiluje, tak tím, že jí budeš diktovat a stíhat ji tomu nezabráníš, spíš naopak. A zamilovat se může i mimo seznamku. Nebo myslíš, že když je venku s kámoškama, tak jenom sedí a dívá se do stolu?? Určitě se taky seznámí s nějakýma klukama, to je normální, důležité je, aby to zůstalo jen při tom povídání a možná nějakým flirtu. Což, pokud tě miluje, tak zůstane, pokud tě nemiluje a hledá někoho jinýho, stejně jí v tom nezabráníš. Spíš si s ní fakt zkus promluvit.

12:40
Theo
(neregistrovaný)

Mně je jasný, že si s nima třeba jenom povídá, ale to nezjistím, dokud to sám nezkusím. Nerad bych ze sebe dělal blbečka a čekal, až si teda najde toho pravýho, aby mě pak kopla do prdele

20:25
Lukasz
(neregistrovaný)

Theo:

Naprosto tě chápu, já bych si tohle taky nenechal jen tak líbit a nečekal bych doma, až jak se slečinka rozhodne. Jdi do toho

09:16

Já ho taky svým způsobem chápu, ale myslím, že problém je hlavně v tom, že jí nevěří, a to nedělá v žádném vztahu dobrotu. Co ti vůbec řekla na to, že tam ten profil má? A že tam má uvedené, že hledá muže?

13:16
Theo
(neregistrovaný)

No, řekla, že ani neví, proč to tam má, že měla ten profil ještě než jsme spolu začali chodit a nenapadlo ji to zrušit. Podle mě ji prostě těší, že ji tam očumují chlapi a pak jí píšou, jak jeúžasná. To by mi až tak nevadilo, ale prostě mi vadí, že si s ní píšou chlapi, kterým jde hlavně o to, dostat ji do postele a ona je tak blbá a ještě s nima tu hru hraje.

09:25

Nj, tohle se poslouchá každé holce dobře. Možná jí to sám moc neříkáš, tak to hledá někde jinde. Napadá mě, že buď jí vztah s tebou nedává, co potřebuje, právě třeba ty lichotky apod. anebo se na tom mít svůj profil na seznamce stala závislá, prostě už si neumí představit den, aniž by jí cizí chlapi nevyznali svůj obdiv. Ale na to už musíš přijít sám

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace