Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > přítelkyně je na mě závislá

přítelkyně je na mě závislá

10:41
garfunkel
(neregistrovaný)

ahoj, myslím, že moje přítelkyně je na mě regulérně závislá. Mám ji rád, ale tímhle se mi strašně vzdaluje. Pořád by jen chtěla být se mnou, občas si sice někam zajde s kámoškama, ale přemlouvá, abych šel taky a když ji řeknu, ať jde sama a hezky se baví, je ještě naštvaná, že to beru tak v pohodě. Když chci jít někam sám já, tak ji to vadí a tváří se jako bych jí řekl, že je konec. Nevím, co by dělala, kdybych se s ní vážně rozešel, dost mi tohle vadí, nechci být s někým jen proto, že jsem jeho droga a beze mě nedokáže fungovat.

18:06
honza
(neregistrovaný)

tohle je podle mě problém hodně holek a nevím, co s tím, prostě se jí to snažit vysvětlit.

22:47
elvira
(neregistrovaný)

jj, to je problém hodně lidí, nejen holek, já jsem taková byla donedávna sama, pak mi to došlo, jak jsem nemožná, no a snažím se na tom pracovat, ale je to těžké. Přítele moc miluji a chci být prostě s ním, ale snažím se najít si čas na kamarádky a i jemu dát víc prostoru

09:45

podle mě je to jako u jiné závislosti, dokud si to neuvědomí především ona, ty s tím těžko něco zmůžeš, takže prostě s ní o tom mluv, bez výčitek, ujisti ji, že i když spolu nejste, neděláš nic špatného a ze začátku ji zkus aspoň napsat něco pěkného právě v momentech, kdy jsi s přáteli, ať vidí, že na ni přesto myslíš.

18:31
ilona
(neregistrovaný)

jj, hezký sms, když jsi v hospodě s klukama fungují, vidím to na sobě. Když mi přítel napíše aspoň jednu pěknou sms (jak se bavím a že na mě myslí, nebo něco podobného), cítím se mnohem líp

12:35
garfunkel
(neregistrovaný)

je pravda, že když jsem sám, moc si na ni nevzpomenu, ale to je podle mě tím, že jsem prostě rád, že si můžu odpočinout. Hlavně se málokdy při mém odchodu nepohádáme právě proto, že někam chci jít sám a to se pak člověku těžko píšou zamilované sms

23:11
simona
(neregistrovaný)

tohle je těžký, ale mělo by to dojít hlavně té slečně, měla by se aspoň pokusit a ty ji pak odměníš tím, že jí dáš najevo, jak si toho vážíš.

13:16

a jak jste spolu dlouho? možná je to jen proto, že jste spolu krátce, tak jsi jí ještě vzácný, časem to možná trochu poleví

18:21
garfunkel
(neregistrovaný)

jsme spolu 4 roky a mám pocit, že je to spíš horší, ze začátku měla právě dost známých, ale jak je díky mně zanedbávala, tak už má jen pár kamarádek.

14:22
janka
(neregistrovaný)

no jasný, to je typický, tohle se stává dost často, člověk prostě postupně upravuje svůj život tomu druhýmu a pak zjistí, že už žádný svůj život nemá. Hlavně si to ale musí uvědomit ona

18:16
klarka
(neregistrovaný)

já jsem to samý, ale vůbec nevím, jak s tím bojovat :-( taky bych byla nejradši pořád jenom s přítelem, občas teda jdu ven sama, ale stejně musím pořád kontrolovat mobil, jestli mi nenapsal a když vidím, že ne, tak mi to úplně zkazí náladu a nakonec mu musím zavolat, abych ho aspoň slyšela. fakt nevím, co s tím

10:07

klarka:

zkus si zajet třeba na víkend s kamarády, musíš se prostě naučit znovu žít i bez něho

15:35
lina
(neregistrovaný)

no, tak tohle znám, já měla takového přítele a jediný, čeho tím ten člověk docílí je to, že ten druhý o něj úplně ztratí zájem, nikdo nemá zájem o někoho, koho má tak strašně jistého a není schopný bez něj fungovat, chci vedle sebe samostatného muže, který mě má rád, ale zároveň dokáže žít svůj vlastní život

17:17
garfunkel
(neregistrovaný)

lina:

přesně takhle to beru. začínám mít pocit, že už si ji tolik nevážím

14:17
lina
(neregistrovaný)

garfunkel:

tak jí to prostě přesně takhle řekni a uvidíš. Z vlastní zkušenosti to ale nejspíš dopadne tak, že se urazí nebo něco podobného, protože to bude brát, jakože s ní nechceš být.. někteří lidi jsou prostě takoví, no, možná to není ta pravá holka

19:33
lllllll
(neregistrovaný)

Mám to samý a je to hrozný chci to s ní skončit ale jsem s ní jenom z lítosti připadám si jako zbabělec, bojím se že když ji opustím bude schopná si něco udělat

22:00
0101
(neregistrovaný)

Moje přítelkyně je na mě také závislá první to bylo, že jsme spolu bývali párkrát do týdne. poslední dobou se mnou chce být každý den a byla by nejraději , kdyby jsme ani nechodil do práce a byl s ní. Chvíli se takový stav dá vydržet ale pak už to začíná být ubíjející. Žádné koníčky,zájmy a ani soukromí. V mládí zažila své a tak je nejspíš náchylnější na takový stav, ale já už se začínám topit a dusit, protože chci mít svůj prostor.

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace