Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítel si kuše nehty

Přítel si kuše nehty

14:20
Vanessa
(neregistrovaný)

Ahoj, mám už dlouho jednoho přítele a je to velmi stabilní vztah. Nicméně s ním mám jeden problém, který mě vytáčí do nepříčetnosti. Snad celých pět let co spolu chodíme si kouše nehty. Kousal si je určitě už na prvním rande. Nedělá to nějak extra často , ale prostě to vždy přijde... jednoduše to musí udělat. Nedá se to nějak odnaučit? Já vím, že už je starý a mlácení nepomůže, ale někdy mám opravdu chuť ho praštit.

13:22

Já jsem měl trochu podobný problém. Když jsem byl starší, tak jsem si uvědomil, že kousání nehtů není úplně in věc a koupil jsem si pilní, který jsem nosil u sebe. Vždy kdy jsem mě pocit, že bych si začal nehty kousat, tak jsem ho jednoduše vytáhl. Pilník mi připadá mnohem lepší než nůžky a hodně jsem si na něj zvykl a pomohl mi odnaučit se to opravdu hodně rychle. V nejhorším případě když si je okouše a pak hned opiluje, tak nebude mít ošklivé okousané pahýly.

20:36
Lucinečka
(neregistrovaný)

Můj přítel má stejná probolém. Má to hodně chlap a překvapivě i holky. V práci jich mám několik. Já si nehty kousat jen ze stresu jinak nikdy.

09:15

Já bych to tak neřešil. Prostě mu řekni ať s tím skoncuje. Je to ošklivý zlozvyk a dospělý chlap by se měl umět ovládat. Ten pilník je podle mě hodně dobrá věc.

18:01
Vanessa
(neregistrovaný)

Máte pravdu, že mu to asi příliš toleruji. Není děcko, přitom k tomu přistupuji jako by byl. Dojdu mu koupit pilník a předložím mu to jako fakt

09:07

Myslím, že je to rozumný přístup. Není to dítě, tak to zvládne.

13:57

Petr123: Souhlas.

16:22
Leila
(neregistrovaný)

Já jsem se s kousáním nehtů setkala jen u dětí. Párkrát jsem jim dala přes prsty, něco zakázala a šlo to. Ty mu můžeš taky něco odepřít :-D to by mohlo zabrat.

12:40
Vanessa
(neregistrovaný)

Ano vyděračský potenciál mám opravdu velký :-D

18:20

Zas bych k němu nebyl krutý :-D jen si kouše nehty, nechodí hrát automaty.

22:22
Albertík
(neregistrovaný)

Já bych měl jednu konkrétní radu - Daumexol N. Ten ho určitě zlozvyku zbaví. Stačí natřít nehty a už si je kousat nebude. Po několika týdnech používání si na nehty ani nevzpomene. U dětí to funguje a věř, že u něj to bude fungovat taky.

09:35
Vanessa
(neregistrovaný)

Albertík: Moc díky. Zkusím to když to nezvládne sám svou vůlí.

20:02
Psycha
(neregistrovaný)

Dle mé zkušenosti kousání nehtů hodně souvisí se stresem. Měla by sis s přítelem promluvit a tuto možnost vyloučit jako první. Nemá stresující povolání? nežere ho něco? abys neléčila jen symptom, ale ten důvod tam bude pořád.

09:46
Vanessa
(neregistrovaný)

Myslím si, že tím to nebude. Přítel je pohodář a svoji práci má rád.

07:53
Jaké kuše??
(neregistrovaný)
Vanessa (neregistrovaný) | 03.03.2014 14:20

Ahoj, mám už dlouho jednoho přítele a je to velmi stabilní vztah. Nicméně s ním mám jeden problém, který mě vytáčí do nepříčetnosti. Snad celých pět let co spolu chodíme si kouše nehty. Kousal si je určitě už na prvním rande. Nedělá to nějak extra často , ale prostě to vždy přijde... jednoduše to musí udělat. Nedá se to nějak odnaučit? Já vím, že už je starý a mlácení nepomůže, ale někdy mám opravdu chuť ho praštit.

Kuše? To jako že střílí z kuše??
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace