Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítel se při sexu hrozně potí

Přítel se při sexu hrozně potí

16:41
Holka
(neregistrovaný)

Ahojda, mám nového přítele a řeším s ním takový trapný problém. Zatím jsme sex měli jen párkrát, ale jedna věc mi utkvěla v paměti. Strašně se potí. A tím myslím opravdu hodně, jako bych se koupala v bazénu nebo se milovala s rybou.

Nevíte jak to řešit?

21:46

Já jsem se jednou kvůli tomuto problému s klukem rozešla. V létě to bylo něco nepředstavitelného :-D

13:41
Holka
(neregistrovaný)

Nikola: Rozcházet se s ním nechci připadá mi to takové trapné.

17:32

Já myslím, že se s ním ani rozcházet nemusíš. Je hodně přípravků proti nadměrnému pocení a ty zabírají docela obstojně. Jen mj to musíš říct a on si je musí koupit. Pak to bude vyřešeno.

09:22
Majda
(neregistrovaný)

Nadměrné pocení je opravdu nepříjemná věc. U partnerů jsem to párkrát zažila a bylo to opravdu šílené. Pokud ty navržené léky zaberou, tak napiš.

16:15

Já s tím nikdy problém neměl, takže neporadím. Opravdu je to tak strašné?

19:57
Holka
(neregistrovaný)

Jooo je to dost hrozné. I při malém fyzickém vypětí se z něj stane spíše voda než člověk :-D

10:01

A myslíš, že si to sám uvědomuje nebo mu to připadá normální?

14:01
Holka
(neregistrovaný)

Simi: No podle mě mu to nedochází a připadá mu to jako něco stanadrdního. Což rozhodně není dle mých měřítek.

18:22

Můj přítel bere prášky proti nadměrnému pocení a pomáhá to. Ať zajde za doktorem a ten poradí. Není to tak jednoduché jak se může zdát a prodávají se dokonce věci na předpis. Jen ať to řeší a nenechává to být.

11:00
Holka
(neregistrovaný)

Alena148: Děkuji moc. Zkusím ho dotáhnout k doktorovi.

19:12

Pořádný muž by se měl také pořádně potit :-D nebo ne?

21:37
Holka
(neregistrovaný)

Za mě teda rozhodně ne :-D

17:05

Ono se na to dá časem zvyknout... ale chápu, že se ti to nelíbí. Taky bych to asi řešila.

19:42
Lojka
(neregistrovaný)

Holka: Myslím, že jsem slyšela o nějakých přírodních produktech proti pocení, tak zkus zajít do zdravé výživy nebo něčeho podobného a optej se.

12:05
Holka
(neregistrovaný)

Díky zkusím to.

18:27
Lucinka
(neregistrovaný)

Nadměrné pocení je často příznakem nějakého jiného problému. Ať si fakt zajde k doktorovi. Také je to často způsobeno stresem. Třeba to má v hlavě... hlavně se to nemá zanedbat. Na internetu o tom najdeš hodně článků je to dost standardní problém u hodně mužů (u žen již méně).

21:08
Rozchod s klukem
(neregistrovaný)
| 07.03.2014 21:46

Já jsem se jednou kvůli tomuto problému s klukem rozešla. V létě to bylo něco nepředstavitelného :-D

Zde reaguji na tento komentář. Je vidět Nikol, že toho kluka si neměla opravdu ráda.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace