Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
|<<2>>|

Přítel poslouchá odpornou hudbu

23:09
Týna
(neregistrovaný)
Markéta (neregistrovaný) | 08.03.2014 21:02

Ahoj, mám takový specifický problém. Mám přítele opravdu hodně ráda, ale vůbec si nerozumíme v hudbě. To by vlastně nevadilo, ale on poslouchá strašně sprosté interprety. Já jsem na klasiku a on poslouchá výhradně hip hop a nějaké další příbuzné, podobné styly. Nedá se to poslouchat. Nutí mě to poslouchat v autě, hraje to doma ... ty texty jsou jen samý sex, idiot, násilí vůči ženám, drogy atd.

Přítel má vysokou školu a lidé ho považují za dost kultivovaného a přitom poslouchá tohle... Dokonce objíždí koncerty, kde se to hraje. Má pár kámošů, kteří jsou podobně šílení. Vím, že se to může zdát jako maličkost, ale už mě to začíná hodně vadit a moc nevím jak mu to říct. Už jsem to párkrát naznačila, ale jemu je to totálně jedno.

Mám stejný problém. Já studuji sociální práci a přítel poslouchá řezníka a takové interprety vzhledem k mé povaze je mi to proti srsti. Strašně mě štve jak to obhajuje. Ja prostě nechci posloucha o tom jak někdo znasilňuje děti, zavírá holky do sklepa apod. Příjde mi že ho ta hudba ovlivňuje až moc, oznámil mi že děti jsou jen smradi co z lidí tahají peníze, že jsou to jen koule na noze apod.. A takových názorů má více. Nechci se s ním rozejít miluju ho, nechová se ke mě špatně, je vidět že mu na mě záleží. Ale stejně se projevují názory, které si vytváří díky téhle hudbě a vznikají zbytečné hádky. PS: S temi koncenty to mám také stejně, jakmile to někde hraje musí tam jet.

|<<2>>|
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace