Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přítel má odporné sperma

Přítel má odporné sperma

16:56
Leia
(neregistrovaný)

Zdravím, mám takový problém a zajímá mě, jestli to tak mám jen já, nebo i ostatní holky. Chodila jsem zatím jen se dvěma kluky. Když jsem chodila s prvním přítelem, tak mi vůbec nevadila chuť jeho sperma. Ale u současného přítele s tím mám fakt velký problém. Nic horšího sem v puse snad neměla. Nevíce jeslti se s tím nedá něco dělat? Díky.

09:51
Zůza
(neregistrovaný)

Hele tak to já jsem na tom naprosto stejně. U někoho s tím nemám problém a u někoho bych to nepolkla ani za milion. Fakt jsem taky zkoumala čím to může být, ale podle mě se to dá ovlivnit jen minimálně :-(.

20:00

Ahoj holky, já sama toto vůbec neřeším, ale nedávno jsem četla někde na netu, že se to dost ovlivnit tím, co chlap jí. Třeba meruňky jsou na to výborné, nejhorší prý je, když pije hodně alkoholu a jí ostrá jídla.

19:42
Leila
(neregistrovaný)

simi: moc děkuju za tip. Na těch ostrých jídlech možná něco bude. Hodně si chodíme dávat čínu a celkově dost kořeníme. :-D zní to sice šíleně, ale zítra jdu do obchodu pro zásabu meruňek.

11:01
....
(neregistrovaný)

banány jsou na to dobrý a i mléčné výrobky

11:11
Zůza
(neregistrovaný)

Tak já to asi taky zkusím. O tom alkoholu jsem už taky četla, ale to tedy u mě nezabralo, tak třeba ty meruňky fakt pomůžou.

14:00

Můj názor na věc je takový, že když jseš s tím pravým chlapem, tak ti nic nevadí. Možná by ses měla porozhlédnout po jiném příteli.

23:06
Zůza
(neregistrovaný)

Alena148: tak to je pěkně staromódní názor. Jako mě třeba nevadilo sperma u chlapa, který mě nakonec zbil a pak jsem ještě zjistila, že mě podváděl kudy chodil. Takže ta tvoje teorie bude mít asi mezery.

12:46
Leila
(neregistrovaný)

Já taky doufám, že to tak není. Se současným příelem jsem zatím nadmíru spokojená a kvůli takové blbosti ho určitě měnit nebudu .

16:41

Zůza, Leila: a oni to po vás přímo vyžadují? Třeba mému příteli je to uplně jedno kam to pak spadne. Hlavně když někam na me :-). Třeba to jen moc hrotíte a řešíte něco, co má takhle jednoduché řešení.

17:52
Zůza
(neregistrovaný)

No už párkrát si o to právě řekl, takže to u mě asi takhle jednoduché řešení mít nebude. Ikdyž je pravda, že kolikrát já si o něco řeknu a nikdy to nevidím :-D.

11:22
Leila
(neregistrovaný)

Zůza: :-D teď si an to kápia. Já se tady takhle strachuju a on by to určitě hned hodil za hlavu. Prostě to přístě neudělám a zkusím to jak radila simi.

18:07

Jeslti můžu jako muž taky přispět svou kapkou do mlýna tak moje rada je následující. Jestli ho chcete připravit o tohle, tak mu to musíte něčím vynahradit. Takže něco za něco prostě.

11:17
Zůza
(neregistrovaný)

:-D je vidět, že muži drží při sobě. Já osobně počkám, až si o něco navíc řekne. Jestě abych to vymýšlela.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.