Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Přitahuje mě matka přítelkyně

Přitahuje mě matka přítelkyně

15:02
Rexxx
(neregistrovaný)

Moje přítelkyně je o deset let mladší. Jsme spolu půl roku a myslím, že nám to dobře klape. Před pár týdny jsem byl poprvé u jejích rodičů. Ta návštěva byla super, ale musím se přiznat, že mě neskutečně přitahuje její matka. Je to krásná, opravdu nádherná žena a co ne nejhorší, tak mám pocit, že mi náklonnost opětovala... šlo je no náznaky, když jsme byly sami a dost mě to znervóznilo.

Co mám dělat?

09:27

Rexxx: No i kdyby to bylo bohyně, tak je to hodně nefér až děsivě nefér vůči tvé současné přítelkyni. Představ si jak by se cítila, když bys ji opustil s tím, že už s ní nemůžeš být, protože se ti líbí její matka. O podvádění nemluvím. To by bylo prostě šílené...

17:00
Lucky
(neregistrovaný)

Já bych do ní šel... pokud máš pocit, že náklonost je z obou stran, tak hurá do akce. Máma bude určitě zkušenější než dceruška :-D

10:11
Rexxx
(neregistrovaný)

Neříkal jsem, že do něčeho chci jít. Prostě mám divný pocit a hodně mě to znervózňuje. Přítelkyni mám opravdu rád a nechci aby to zkazilo náš vztah. Protože je na rodinu hodně fixovaná, tak mě tam teď bude tahat furt a to by nemuselo dělat dobrotu.

15:01

O kolik je vůbec máma starší než ty? Nemáš k ní blíže než k její dceři. Pokud je mezi vámi deset let, tak bych se tomu vůbec nedivil. Pak je to docela normální věc a ty by sis měl najít věkově vyhovující partnerku.

Nemám rád když je mezi partnery velký věkový rozdíl a deset let už je docela dost. Pak to dělá problémy jako je tento a další.

12:10
Rexxx
(neregistrovaný)

Rostic: Je pravda, že věkově mám blíže k matce něž k dceři, ale to je docela jedno. Teď jsem se svojí přítelkyní a to mi vyhovuje, jen se musím nějak zbavit těch hrozných pocitů, které mě ovládají. Nemůžu na to přestat myslet a bojím se tam jít. Brzo máme jít zase na nějakou veřeři a opravdu se bojím jako děcko.

21:20
Karlík
(neregistrovaný)

Jsi snad rozbitý robot, že nedokáže kontrolovat svoje touhy? Proboha pokud jsi dospělý chlap (počítám nejméně 30) tak bys toto měl ovládat. Nebo jsi v pubertě. Je mi z tebe zle. Typy jako ty dělají chlapům špatné jméno.

18:51

Kdyby se toto stalo mě a přítel mě podvedl nebo opustil kvůli matce, tak by to zničilo celou rodinu. To by prostě nešlo. Pokud je nechceš zničit, tak sbal svých pět švestek a rychle vypadni.

13:20
Rexxx
(neregistrovaný)

Ve výsledku je to asi nejrozumnější řešení, které bych mohl a asi i měl udělat. Opravdu jim nechci rozvrátit rodinu.

17:27
Tomio
(neregistrovaný)

Rexxx: Moc si věříš. Nějaká mamča na tebe byly milá a ty z toho hned vyvozuješ tohle. Kdyby byl milý táta, tak napíše, že je gay a balí tě? Hm...

13:05
Rexxx
(neregistrovaný)

Nee to bych si opravdu nemyslel a otec byl opravdu milý.

20:01

Jak už bylo několikrát napsáno. Nech tu rodinu napokoji. Buď zapomeň na mamku nebo zmeň působiště. Odstěhuj se někam do turkmenystánu nebo jinam. Takhle bys spůsobil rodinou tragédii.

15:23

Také se přikláním k tomu, že by ses měl s přítelkyní rozejít. Se vztahem k její matce máš zjevně problém a to se pravděpodobně nezlepší. Pokud s přítelkyní zůstaneš, bude se Ti s tím špatně žít. Pokud by přitažlivost s matkou byla vzájemná a váš vztah se takříkajíc materializoval, způsobilo by to rodinnou tragédii.

23:44
Ses kokot
(neregistrovaný)

Na co si hrajes kretene? Mrdal bys ji a na foru se ptas na co pico? Doufam ze to zjisti tchan ty mrdko.... jinymu bych poradil ...do toho zijeme jen jednou ale ty si od odpovedi mega curak

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace