Červenání > Přišla jsem na to, že mě podváděl

Přišla jsem na to, že mě podváděl

15:40
Missy
(neregistrovaný)

Před pár týdny jsem přišla na to, že mě můj přítel, se kterým jsem 3 roky v minulosti podváděl. Bylo to asi před rokem a půl, omylem jsem si přečetla jeho fb konverzaci s kamarádem, kde to rozebírali. On psal, že tenkrát měl krizi a je rád, že zůstal se mnou, protože mě miluje. Nevím, co mám teď dělat, mám mu to říct? Nebo radši dělat, že o ničem nevím, abych náš vztah nepokazila. Jde o to, že jsem díky tomu začala docela žárlit, najednou se pořád bojím, aby se to neopakovalo a když jde někam sám, jsem z toho dost nervózní.

09:32
Leona
(neregistrovaný)

Já bych do toho už nevrtala, pokud vám to teď klape, nech to být, jen by se to připomnělo, následovaly by hádky a vlastně by to k ničemu dobrýmu nevedlo. Zkus na to zapomenout a brát to jako minulost, každej někdy dělá chyby

13:50
Kim
(neregistrovaný)

Pochybuju, že by tě teď někde podváděl, když psal kamarádovi, že tě miluje. Zkus mu to odpustit a neříkat mu to

18:36
Karla
(neregistrovaný)

Já bych to teda nemohla nechat být, pořád by mi to vrtalo hlavou. Promluvila bych s ním. Navíc, o nevěrnících si myslím své (kdo podvede jednou, zvládne to i podruhé, zvlášť když mu to poprvé prošlo)

10:01
Clio
(neregistrovaný)

Pokud se ve vztahu nudíš a myslíš, že je potřeba ho trochu opepřit, tak to vytáhni, určitě vás to zabaví na několik dlouhých večerů. Já bych to nechala být

16:22
Vanda321
(neregistrovaný)

Spíš záleží na tobě, jak to bereš. Jestli tě to užírá, tak to s ním prober, bez hádek a scén, spíš, aby ses uklidnila, zjistila, co ho k tomu tenkrát vedlo apod. Pokud si myslíš, že to dokážeš přejít, nech to být.

09:17
Missy
(neregistrovaný)

Když jsem se to dověděla, byla jsem rozhodnutá, že mu to neřeknu, čím delší doba uplyne, tím víc nad tím musím přemýšlet. Hlavně na sobě pozoruji, že už mu prostě nevěřím, když někam jde, jsem z toho celá nesvá. Dřív jsem nikdy nežárlila, absolutně jsem mu věřila.

14:52
Vanda321
(neregistrovaný)

Missy:

To je to, o čem jsem psala. V tom případě bych to v sobě nedusila a zkusila se ho na to zeptat. Asi to nebude příjemný, ale určitě bude lepší, když se to vyřkne nahlas, než když si budeš v hlavě vytvářet katastrofální scénáře proč a jak to udělal a jestli to udělá znovu

20:45
Leona
(neregistrovaný)

Sice jsem psala, že bych to nechala být, pokud tě to ale trápí, tak si s ním promluv. Není fér, aby ses trápila, když si vlastně nic neprovedla

09:32
Erina
(neregistrovaný)

Já bych čistě rozumově radila ať už to nevytahuješ, ale přitom sama vím, že já bych to nevydržela

14:35
Kočička
(neregistrovaný)

Řekni mu to, takhle to mezi váma bude pořád viset (teda spíš někde v tvojí hlavě). Vztah by neměl být zatíženej takovýma tajemstvíma.

22:41
Mona
(neregistrovaný)

Tak to já bych se asi nedokázala přenést přes to, že ve vztahu se mnou spal ještě s nějakou, i kdyby to bylo bůh ví jak dlouho, a ještě před ním tajit, že vím, že mě podvedl?? Kde jsme??

10:31
Clio
(neregistrovaný)

Mona:

Nejde o to, tajit, že ví o nevěře, spíš o to, určit si priority, tímhle prostě vztah ohrozí, i když to není její vina. Otázka, jestli je to pro ni těžké vypořádat se s tím sama, nebo to bere tak, že už je to dávno. Každej člověk to má jinak

17:00
Missy
(neregistrovaný)

Holky, tak jsem se rozhodla, že to asi zatím říkat nebudu, uvidím, jak se mi to bude dařit, možná to ze mě vypadne, ani nebudu vědět jak

19:27
Clio
(neregistrovaný)

Missy:
Děláš dobře

11:06
anonym
(neregistrovaný)

Ahoj, už bych to nevytahovala. Vlastně i Ty jsi porušila určitá pravidla tím, že jsi četla jeho konverzaci na fb, to je také narušení vztahu. Spíš bych se zamyslela, zda se o té doby naopak víc nesnaží, že se to tím snaží i kompenzovat a tím, že je mu to i líto. Fyzická nevěra není až zas tak nepřekonatelná, horší je, kdybys tam vyčetla, že do té druhé je zamilovanej atd. Tohle byl jen fyzickej úlet, takovej tělocvik místo posilky.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace