Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
|<<2>>|

Příliš tlustá stehna (jak vypadá ideální postava)?

14:51
Eva
(neregistrovaný)

Tato diskuze je od počátku špatná. Silné ženy tohle neřeší.

15:01
Jiří
(neregistrovaný)

Ideální postava je zdravá postava. To pro většinu žen znamená tvar přesýpacích hodin, tzn. pas o něco uzší, než hrudník, a boky o něco širší, než pas. Tohle vychrtlé tyčky často nesplňují, a proto se nám (většině, někteří jsou kupodivu na kostry) nelíbí. Podkožní tuk je důležitý, protože tím se vy ženy fyzicky od nás mužů odlišujete, díky němu máte hladké zaoblené křivky, a ty jsou sexy. Je taky fajn, pokud nevypadáš, že se při troše fyzické námahy rozsypeš a že ti nic neudělám, pokud se tě dotknu.

Pro většinu mužů to ale stejně není podstatné, pokud z tebe vyloženě nevisí tuk na všechny strany. Stehna a podobné detaily řeší jenom namachrovaní blbečci. Jinak to fakt nehraje roli. I hezouni a sukničkáři nakonec do života a dlouhodobého vztahu hledají hlavně příjemnou holku. Jestli tě má rád, bude zbožňovat i tvoje stehna.

18:00
Honza
(neregistrovaný)

Ideální postava neexistuje. Existuje pouze postava, která se někomu líbí a těchto názorů je na světě 7 miliard. Vyhublý ideál ženské krásy nestvořila média, tím méně muži, kteří je ovládají, ale módní průmysl, který degradoval děvčata na věšáky na šaty. Bylo zjištěno, že hubená modelka odpoutá menší procento pozornosti diváka, než kyprá, více pozornosti tedy zbyde na předváděné (prodávané !!) šaty. Přijde mi tento fakt velmi stupidní ve srovnání s utrpením děvčat, které jim působí!

No a co se líbí mě? Samo, když je holku za co chytit -)), ale má to i objektivní základ: Už staří mongolové učili své chlapce, aby při výběru ženy hleděli na dvě zásady - aby měla úzké oči, aby do ní nemohl vstoupit zlý duch a aby měla silné nohy, aby dokázala potěšit muže! Takže moje milá neznámá, netrap se svými silnými stehny, znamenají hezčí intimní chvíle!!

14:21
Nedívejte se na váhu, ale
(neregistrovaný)
Majda (neregistrovaný) | 04.03.2014 17:45

Ahoj holky, mám takový menší problém. Hodně přemýšlím o své postavě a připadá mi dost neideální. Je hodně od ideálu, který si představuji a který nám prezentují média, která jsou ovládána muži.

Nejvíce nesnáším své stehna. Jsou jednoduše příliš tlustá. Chtěl jsem se tedy zeptat místních dívek, žen a dalších jaká je podle nich ideální ženská postava. A co děláte, abyste svého ideálního vzhledu docílili?

Silnější lidi jsou sympatičtější... Teda alespoň pro mě a mezi mojemi dobrými kamarádkami jsou ty silnější..:-))

Taky nemám ráda nejvic svoje stehna.. Na internetu bylo napsané, že mám postavu "banánu", což je celkem podle mě španý.. Já mám zepředu široký boky i BŘICHO a zboku břicho úzký a nohy široký. A to mě nejvíc štve... Že zepředu to břicho vypadá ještě silnější než je...

Dřív jsem zubla okolo 4kilo jen díky tomu, že jsem jedla ZDRAVĚ a cvičila.. Každý nemá rád cvičení, ale já si na to zvykla a brala to už jako samozdřejmost a vydržela jsem takto 3/4 roku. Když nemá někdo z vás rád cvičení, tak choťe na 1hod. procházky nebo si zaběhejte a je to o dost zábavnější, než být doma zalezlá a mučit se...+ neježděte výtahem, ale choďte po schodech. Co se týče jídla je hlavní ZDRAVÁ STAVA A ŽÁDNÁ DIETA. Jedině krabičková mi přijde nejnormálnější oproti ostatním.. Víte, že jdete do toho všichnispolua máteb stejou stravu atd.. (ale nevíhoda je, že je to o dost dražší než normálně)a výhoda... berete si inspiraci, aby jste se potom uměly samy stravovat. Ale každý ma jinou postavu a každýmu přijde to jídlo z krabičkové diety málo na to aby se toho najedl atd.. Proto je nejlepší se podívatna nějaké inspirace a množství si určit sama + postupně zmenšovat porce, což je pro něnejtěžší:-D. A taky jsem hodně zvyklá si vždy po obědě dát něco sladkého, aby jsem doplnila chutě.. :-( A to je asi vše.. Snad si někdo takto dlouhý článek přečetl:-D.) a snad jsem vám někomu alespoň trošičku pomohla a moc vám všem držím palce! VŠICHNI TO SPOLU DOKÁŽEME!!. :-) <3

14:26
Omlouvám se za chyby, ale
(neregistrovaný)

Má tak být ...Nedívejte se na váhu, ale na postavu. :-))

14:32
Verča
(neregistrovaný)
| 11.03.2014 09:47

A co třeba černošky. Ty se nikomu nelíbí? No?

Rihanna a Kaye West jsou spolu hezcí:-)
18:35
Veronika
(neregistrovaný)

Dobrý den , pokud vás trápí silnější stehna tak vám mohu poradit.

Na vnitřní stehna pomáhají dřepy , nejsou to klasické dřepy , ale jen do půlky , a nemusíte se úplně krčit až dolů.

Mě také osobně hodně pomáhá jízdá na bruslích a běh.

S pozdravem Veronika

|<<2>>|
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace