Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Příliš tlustá stehna (jak vypadá ideální postava)?
|<<1>>|

Příliš tlustá stehna (jak vypadá ideální postava)?

17:45
Majda
(neregistrovaný)

Ahoj holky, mám takový menší problém. Hodně přemýšlím o své postavě a připadá mi dost neideální. Je hodně od ideálu, který si představuji a který nám prezentují média, která jsou ovládána muži.

Nejvíce nesnáším své stehna. Jsou jednoduše příliš tlustá. Chtěl jsem se tedy zeptat místních dívek, žen a dalších jaká je podle nich ideální ženská postava. A co děláte, abyste svého ideálního vzhledu docílili?

09:01

Trapně jako první odpoví muž (jsem ten, který ovládá média). Podle mě to je úplně stejné u mužů i žen. Musíš se cítit dobře. Pokud se člověk dobře necítí, tak může být špičkový atlet a model a je mu to úplně k ničemu.

13:15

Já budu asi hrozná, ale cítí od mala, že jsem byla vychována v tom klasickém devadesátkovém ultraštíhlém modelu. Prostě to nemohu dostat z hlady, ani kdybych sebevíc chtěla. Člověk podvědomě odsuzuje lidi, kteří jsou trochu při těle a pak je na sebe naštvaný... nevím je to divný svět.

15:55

Stejně je celá ta diskuze o ideální postavě, kterou nám předhazují média lež. Dělají si to ženy sami. Vůbec nechápou, že je celkem jedno jak vypadáme, nějaký chlap si nás stejně najde. Já raději budu vypadat jak chci sama, nedělat si stres a jíst kdy chci...

20:17
Majda
(neregistrovaný)

Já si také nechci dělat těžkou hlavu, ale jednoduše musím. Prostě to do mě hustí televize, magazíny i okolí. Vždyť v dnešní době je být při těle urážka na cti a člověk je pak poločlověkem. Je to hrozný svět.

09:36
Klára
(neregistrovaný)

Já jsem celý život trochu macatější a těžkou hlavu z toho nemám... přítele mám už roky a tomu se líbím, takže žádný stres.

14:21

Líbí se mi, že se ptáš na ideál ženské krásy. To je strašně zajímavé téma a hodně se to mění. Vždyť se to otočí snad každých deset roků. To já nejsem nejstarší a už si pamatuji několik různých zlomů... Co je dnes in bude za pár let out atd.

Jinak pokud si myslíš, že chlapy prahnou po super hubených modelkách, tak se pleteš :-D

21:21
Majda
(neregistrovaný)

Nikola: uděláme si tedy takovou malou anketu. Jak vypadá krásná a ideální žena?

13:45

Smyslná, vášnivá, kouzelná, rajcující...

21:21
Tomio
(neregistrovaný)

Boubelaté... pouze a jedině ty naplní srdce mé.

10:51

Pro mě jednoznačně sebevědomá... sebevědomá žena je vždy nejkrásnější.

18:36
Martínek
(neregistrovaný)

90 * 60 * 90
Jsem přísně konzervativní typ.

22:12

Já si myslím, že ženskou by mělo být za co chytit. Žádná kost a kůže.

14:01
Lukáš
(neregistrovaný)

Já mám raději štíhlé ženy. Neříkám, že vyhublé a nejsem povrchní (vidíte to, napíšu, že mám rád štíhlé a bojím se odsouzení - zajímavé). Člověk by od přírody měl být štíhlý a nikoliv tlustý, to je výmysl moderní konzumní doby.

19:46
Karrla
(neregistrovaný)

Pokud mám být úplně konkrétní, tak se mi líbí ženy s velkým poprsím, tmavými vlasy a vysoké... takový španělský typ (krom té výšky).

13:42
Mazlík
(neregistrovaný)

Jednoznačně a pouze švédky.

16:26
Tomio
(neregistrovaný)

Mazlík: U mě to jsou jen japonky.

09:47

A co třeba černošky. Ty se nikomu nelíbí? No?

18:36

Rostic: O tom snad tahle diskuze není. Nebo je? Možná jsem něco přehlédla.

09:11
Zelda
(neregistrovaný)

Já mám ráda takové menší medvídkojidní typy... říkám jim tak už opravdu hodně dlouho a nevím zda to spadá do nějaké škatulky :-D

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace