Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Před sexem se musím napít

Před sexem se musím napít

20:37
Dana
(neregistrovaný)

Ahoj všem, už delší dobu řeším takový problém. Zvykla jsem si se vždycky před sexem něčeho napít. Nejčastěji to je víno, tak dvě tři skleničky. Mám to na uvolnění, protože když si je nedám, tak se nemohu soustředit jen na manžela a pořád v hlavě přemítám nad tisíci věcí co třeba mám udělat nebo co nestíhám. Nevíte o nečem jiném co by mi pomohlo? Začíná to být podezřelé.

09:27

No tak to zkus postupně hlavně omezit. Tolik vína není moc zdravé. Podle mě by ti na uvolněné měla rozhodně stačit jen jedna sklenička, a to ještě bílého, to není tak těžké. Mě osobně by to spíš uspalo.

15:31
Jiťule
(neregistrovaný)

No a zkoušela jsi nějaký doplněk stravy? Možná si třeba jen unavená z nedostatku želena nebo hořčíku. Nebo bereš špatnou antikoncepci. Já bych se zkusila poradit na gyndě. Lezu tam se vším a zatím mi vždycky poradili :-).

16:31

Jiťule: ale to přece není její problém, ona nepsala nic o tom, že by byla unavená. Jen, že se na to nemůže kvůli starostem soustředit.

10:46
Jiťule
(neregistrovaný)

Aha, no nevím proč sem to tak pochopila. Tak to je ale řešení jasné. Zbav se starostí a bude.

16:07
Dana
(neregistrovaný)

No když ono to není tak jednoduché. Starosti lidé prostě mají ať se snaží jakse snaží. Jiťule: jestli ty žádné nemáš tak ti upřímně závidím.

13:45
Jiťule
(neregistrovaný)

No ne že bych neměla, jen si je dokážu v pravou chvíli nepřipouštět. Prostě na ně nemyslet.

20:22
Dana
(neregistrovaný)

No já si je taky nepřipouštím, ale až když si dám to víno.

17:46

Ahoj Dano :-), já měla taky podobný problém. U mě to bylo tím, že mě přítel nedokázal dost naladit. Prostě se vždycky úplně vykašlal na předehru a pak jsem to musela dohánět alkoholem. Takže možná není chyba v tobě ale v tém muži!

11:16
Dana
(neregistrovaný)

Carol: ahoj, dík za tvůj příspěvek, tohle mě vůbec nenapadlo. Je pravda, že na začátku vztahu jsem nic takového nepotřebovala. Já to přikládala tomu, že nebyly starosti, ale ty jsou přeci pořád. Ale jak mu to mám říct?

17:11

No já bych mu to řekla normálně. A čím dřív tím líp :-).

11:42
Jiťule
(neregistrovaný)

Zajímavý postřeh carol. Ale já bych mu to neříkala, chlapi jsou děsní, jestě by se urazil. Počkej až na to příjde sám. Prostě to udělej tak, že když na to nebudeš mít náladu, tak mu to odmítni.

23:52

No to si teda počká, jestli bude čekaž až ho to trhke samo! Chlapům nikdy nic nedojde to se ví. Musí mu to číct.

12:55
Dana
(neregistrovaný)

Holky díky, za váš čas. Asi udělám obojí. Prostě mu to řeknu a dokud to nenapraví, tak se do toho nebudu nutit. Už se těším až se to vyřeší :-(. Snad to manžel pochopí, ale určitě se bude ptát, proč jsem mu to neřekla už dřív.

22:37
Jiťule
(neregistrovaný)

Nemáš vůbec zaco :-)Tak ptát se asi bude,a le měl by se taky stydět!

14:56

No ono to může být taky oboustranné. Chlap má taky občas rád něco nového a ne jen dokola pořád to samé. Zkus si třeba koupit nějaké nové spodní prádlo, nebo si stáhni erotický film co si spolu pustíte .

22:37
Dana
(neregistrovaný)

Tak jsem mu to řekla, ale na radu carol jsem si ještě předtím skočila pro nové spodní prádlo. No a zabralo to, ta stará jiskra byla hned zpátky :-D. Tak snad to chvíli vydrží, protože kdybch měla pokaždé kupovat nové prádlo, tak se nedoplatím :-)!

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.