Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Používáte afrodiziaka?

Používáte afrodiziaka?

22:42

Ahoj, zajímá mě, jestli někdo z vás používá něco jako afrodiziakum. Já jsem to slyšela třeba o ústřicích, které budu ale asi těžko zařazovat do jídelníčku. Tak jestli třeba neznáte něco, co se dá běžně koupit a není to strašně drahé. Díky.

19:26
Jarka
(neregistrovaný)

Ahoj pro mě je to určitě čokoláda, nejlíp ta hořká. Ta mě vždycky dokáže hodit do nálady :-).

09:10

Já u sebe nedám dopustit na sklenku vína, jsem po ní jak divá :-D. Jestli se teda ptát na afrodiziakum pro sebe. Jestli pro přítele, tak to nevím. Ale určitě budou někde na netu prodávat například přírodní tablety, které ho povzbudí .

18:40

No já to myslela tak obecně, pro mě i pro něj. S tou sklenkou vína to na mě právě nefunguje, protože jsem pak taková ospalá a to je k ničemu. :-D a čokoládu si já dávám na smutek.

12:21

Já jsem to někde četla o datlích, prý je pro tyhle pčely používají ženy v turecku. Já je nemám moc ráda, ale třeba tobě zachutnají.

12:06
David
(neregistrovaný)

Já bych doporučil všechny druhy povzbuzujícího koření jako je:vanilka, skořice, rozmarýn, hřebíček, máta, pepř, zázvor, šalvěj, koryandr, saturej, muškátový oříšek a čili.

Udělej z toho třeba nějaké orientální jídlo. Kuskus nebo třeba kořeněnou rýži.

19:35

Simi: datle mi nevadí, takže do nich určitě půjde. Ale musím sehnat takové, v kterých nebuduo žádné červy a tak :-D po tolika skandálech kolem nich se docela bojím.

David: díky za tip, to je dobrý nápad, spojit to rovnou s večeří :-).

09:40
Léňa25
(neregistrovaný)

Čauky, já bych určitě šla do něčeho z lékárny. Třeba taková maka dokáže dělat divy. Sama to tedy používám spíš při učení nebo na práci, ale na obalu mám napsáno, že působí i na zvýšení sexuálního apetitu :-D, takže přesně pro tebe.

14:55

Já měla z lékárny zase čaj z bylinky mavala. Je dobrý na prokrvená a povzbuzená, takže si myslím, že s ním určitě nic nezkazíš.

10:11

Dík holky, asi se na to rovnou zeptám lékarnice (:-D ale rozhodně ne lékárníka). Uvidím, co mi poradí.

21:15

Jasně to chápu :-D. Já jsem si tam jednou byla kupovat tablety na zvětšení prsou (:-D které mimochodem nefungovaly) a ten chlap si mě tak divně měřil.

09:06
Léňa25
(neregistrovaný)

No a nebo si to objednej z netu, když si najdeš solidní stránky, tak se nemáš podle mě čeho bát. Já takhle kupuju věci na učení, sport a tak a vždycky jsem byla spokojená.

14:32

Zdravím, já bych ti doporučila určitě nějaké bylinkové tinktury, mě to pomohla na spoustu věcí,t ak proč by ne tobě :-).

22:16

POpravdě si asi zjistím, co je finančne nejpříhodnější a do toho půjdu. :-D když to nepomůže, tak zvednu rozpočet. Ale děkuju za rady :-).

22:57
Miaa
(neregistrovaný)

Čaau, no za mě jsem vyzkoušela už nějaká ty afrodiziaka. Asi tak nejvíc mě zaujal poppers. Protože při sexu s partnerem jsme zažili něco fakt neuvěřitelnýho, takovej euforickej nájezd. Kupovala jsem lahvičku tady https://www.euforikum.cz/ Akorát tam mají takovej velkej výběr, že jsem se nemohla rozhodnout kterou :-D

15:38
Marti_la
(neregistrovaný)

Na mě třeba čokoláda nepůsobí vůbec. A víno taky ne. Mám vyzkoušené poprs, je to malá lahvička, která se postaví do rohu místnosti. Přirovnala bych to trochu k osvěžovači vzduchu, jen s tím rozdílem, že to má afrodiziakální účinky. Většinou nakupuju tady: https://www.euforikum.cz/, tak zkuste mrknout, třeba to pomůže.

22:49
Klára
(neregistrovaný)

Mám moc dobrou zkušenost s afrodisiaky odtud https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony

22:42
Elis
(neregistrovaný)

A necháváte si odtud poslat až domů nebo někde objednávku vyzvedáváte?

14:20
Klára
(neregistrovaný)

No nechávám si poslat až domů, ale vyzvednout osobně je možné na pobočce v Brně

22:30
Elis
(neregistrovaný)

Jak vám zásilky odtud chodí?

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.