Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Postup ve vztahu

Postup ve vztahu

21:52
Ibis
(neregistrovaný)

Toto je velice osobní a taktéž pro mě důležitý dotaz. Se svou přítelkyní jsem již šest měsíců a oběma je nám sedmnáct. Zatím jsme na první metě, a ačkoliv nám to vyhovuje a je to velmi příjemné, já začínám chtít víc. Není to zcela úmyslné, je to spíš taková hormonální potřeba, podvědomá tužba, kterou jsem si záměrně nevybral, ale přesto se mi čím dál tím častěji točí v hlavě a je to docela intenzivní. Má přítelkyně mi v tomto ohledu chce vyjít vstříc, i když sama takové tužby nemá. Problém je, že i přesto má stále silné zábrany a obavy, zkrátka má z toho strach. Já na ni nechci tlačit a nechci ji nějakým násilným postupem ublížit, ať tělesně nebo duševně. Takže se ptám, jak mám postupovat? Mám vůbec nějak postupovat? Nemáme zatím zůstat ještě na první metě a nechat tomu dalších pár měsíců? Nebo když se začneme posunovat dál, opadne postupně její strach, jak se budeme více intimněji sbližovat? Vím, že žádná rada není universální a vše je individuální, ale ocením jakákoliv dobrá doporučení.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.