Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Pomsta za nevěru

Pomsta za nevěru

10:05
pavel32
(neregistrovaný)

Ahoj,
Prosím o radu:

Odjel jsem na delší služebku (půl roku) a během té doby se mi partnerka spustila s kolegou z práce.

Takže jsem si prošel nékolika měsíčním obdobím "neklape to" až po dosti dramatické odhalení/přiznání, rozchod a rozestěhování. Což bylo dosti bolestné, protože jsem ji bral jako "tu pravou".

Ten chlápek se kterým mě podváděla, je zadaný...

Nějakou náhodou se mi doneslo, kdo je ta jeho pravá.

Oznamili by jste to dané podvaděné dívce (mailem, atp), nebo byste to nechali být?

Je pravda, že už pár měsíců uteklo, je pravda, že tím se mé rány nezacelí, taky je mi jasný, že to asi nebyla "ta prava", že je to takové... ale upřímě: docela mě hřeje pomyšlení na to, že se chlapec dostává do problémů, že dostane lekci...

Další možnost je mu tu dívku svést a udělat z toho nějaký "Kunderovský" příběh, ale tohe je fakt asi možný jenom v knížkách...:-)

Co myslíte?
Díky Pavel

10:56
anonym
(neregistrovaný)

Ahoj Pavle,

myslím, že toto není řešení. Stačí, že jejich nevěra ublížila Tobě, chápu, že ho chceš potupit, znemožnit, ale chceš ublížit i té jeho partnerce? Nemá cenu se v tom užírat, nepřítele nejvíc nasereš tím, že sám budeš spokojený a mít vedle sebe milující ženu. Apropo ne nadarmo se říká, že když fena nechce, tak si pes neskočí, chlap jen využívá příležitostí. Spíš se soustřeď na vybudování nového vztahu a neplítvej energií pro lidi, kteří ti za to nestojí.

17:57
Mstitel
(neregistrovaný)

..msta je sladká vždy. Pokud na to máš a cítíš se, tak se pomsti. Jestli někomu "ublížíš" se u msty neřeší, právě naopak. Čím více jeho blízkým ublížíš, tím pro tebe lépe. Jestli to ale nedokážeš, pak na vše rychle zapomeň..

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.