Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Poměr se sekretářkou

Poměr se sekretářkou

11:36
Quido
(neregistrovaný)

Jsem ženatý více než deset let. Protože jsme se brali docela mladí, tak ještě nejsem úplný kmet, byť se tak občas cítím. S manželkou nám to podle mě docela klape. Děti nemáme. Pracuji na jedné z vyšších pozic v nejmenované firmě a před třemi lety mi nastoupila nová sekretářka. Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohl svou ženu podvádět, ale stalo se to. Má se svou sekretářkou románek už asi dva a půl roku a nevím jak to ukončit. Svou manželku miluju a strašně se bojí, že se to provalí. Ten stres je na mě i vidět, protože hůře spím, jsem neklidný, nesoustředěný atd. Moje milenka to ale asi berem mnohem vážněji a bojím, se, že když to ukončím, tak to jednoduše manželce poví. Je z toho vůbec nějaké cesty ven?

19:50

Kamaráde, takhle to dopadá, kdy se zpleteš. Jednou to uděláš a cesta ven není. Nebo tedy je jich hodně, ale žádná není snadná. Pokud jsi chlap, tak sekretářku vyhodíš (důvod si už vymyslíš a budeš se modlit, aby to neřekla manželce). Pokud řekne, tak se k tomu postavíš čelem nebo jako baba a budeš zapírat a zapírat ... což nám radí nějací sexuologové .)

09:06
Lucinečka
(neregistrovaný)

Přesně kvůli tomuhle nesnáším všechny chlapy. Jste úplně stejní. Říkáte jak někoho milujete, jak je vám to líto atd. ale bavíme se tu o něčem co trvá už více než dva roky. To je jednoduše hnus a nezasloužíš si radu. Zasloužíš si po tlamě...

13:17
Quido
(neregistrovaný)

Já vím, že to zní hrozně a také se kvůli tomu cítím hrozně, ale spadl jsem do toho ani nevím jak. Jednoduše jsem té žesnké podlehl.. když říkám, že manželku miluju, tak to není jen nějaké tlachání, ale fakt. Nedovedu si představit, že budu s někým jiným a pokud by tohle náš vztah zničilo, tak nevím jak to unesu...

20:17
Darina
(neregistrovaný)

Quido: Jak sám chápeš, tak tady není jednoduchá rada. Bylo by fér to ukončit a to okamžitě. Pak jen doufej, že to manželka unese. Víš určitě, že to netuší? Protože dva a půl roku je dlouhá doba a každá lež nakocec vypluje napovrch.

09:35
Quido
(neregistrovaný)

Myslím, že manželka netuší nic. Ale taky se můžu plést. Jsem už několik měsíců jako vyměněný. Nemůžu se soustředit, kazím věci, které jsem nekazil...

15:46

Quido: Zajdi si s někým o tom promluvit. To myslím vážně. Tohle v sobě nemůžeš dlouho nést. To jen tak někdo nezvládne a časem tě to rozloží zevnitř... v práci nebudeš stát za nic, doma taky ne...

22:46
Kamila
(neregistrovaný)

Připadá mi, že se chováš jako dítě. Co sis navařil to taky sněz. Pokud potřebuješ spověď, tak jdi do kostela....

14:20
Quido
(neregistrovaný)

Chci to všechno řešit, jen nevím jak... bojím se udělat jakýkoliv krok, aby se vše nerozpadlo jako domeček z karet.

20:41

Quido: A to ti připadá lepší žít ve strachu, že se to provalí? To by mě opravdu nebavilo a vím, že to nejde. Čím déle to budeš oddalovat, tak tím hůře. Zkus si promluvit se sekretářkou narovinu. Ať odejde. Něco si vymysli, třeba že je žena těhotná a že to vše mění atd. Prostě se to snaž zachránit.

13:11
Quido
(neregistrovaný)

Ano tím budu muset začít. Netuším jak to vezme...

21:25

To ti můžu říct rovnou... vezme to špatně .)

12:51
Psycha
(neregistrovaný)

Ty jsi mi ale pěkný dáreček manžílku :-)

15:06

Já bych zkusil vzít milenku někam na týden a první den jí říci, že to končí. Nebude moci odjet a tak se s tím třeba vyrovná...

18:45

victory: To je rada nad zlato... podobně dobrá je, že má zkusit obě dvě spřátelit. To jsem dokonce zažil v praxi s překvapivým úspěchem....

14:27
Quido
(neregistrovaný)

Zkusím se co nejdříve rozhoupat k nějaké akci, takhle to nejde dál...

20:20

Quido: Takže tak za rok? U tebe bych se tomu nedivila...

09:17
Quido
(neregistrovaný)

V řádu dní... snad

21:18
Mstitel
(neregistrovaný)

..záleží ti na manželce? Pak zapomeň na milenku. Ať si to myslí jak chce vážně, na tobě je ji z omylu vyvést. Nepříjemné? No to bude. Ale nebude to nic proti nepříjemnosti pokud se aférka provalí. Pak platí staré dobré plzákovské zatloukat, zatloukat a zase zatloukat. Sám sis nadrobil, sám si papej..

11:21
sexman
(neregistrovaný)
Lucinečka (neregistrovaný) | 12.03.2014 09:06

Přesně kvůli tomuhle nesnáším všechny chlapy. Jste úplně stejní. Říkáte jak někoho milujete, jak je vám to líto atd. ale bavíme se tu o něčem co trvá už více než dva roky. To je jednoduše hnus a nezasloužíš si radu. Zasloužíš si po tlamě...

A ty lucinečko si zasloužíš vyšukat mozek z hlavy.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.